Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy vettem egy raklap füvet és nem bírtam eladni. Mit tudtam volna mást csinálni elhatároztam hogy elszívom én magam! Elkezdtem számolgatni hogy mennyi ideig lesz elég de aztán fel is ébredtem közben. Érdekes :/ Mit jelenthet ez?

dec. 2. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt kedves barátom, hogy függő vagy. Sőt, ez már a te fejedben is megfordult. Az meg elég beszédes, hogy raklap füvet vettél. Lehet megvettél már annyi füvet, hogy eljutottál a pontra, hogy számolgasd te is, hogy meddig tart ki. Nincs ebben semmi gond. Én is számolgattam. megvettem karácsonyra, megvettem szilveszterre, már a fizetéskor, de aztán elég hamar elfogyott. Megvettem még egyszer, hogy legyen karácsonyra és szilveszterre, hiszen elfogyott, amit már megvettem karácsonyra és szilveszterre, de az is el fogyott jóval karácsony előtt mind.


Ha nem így van, akkor is be fogsz szívni még karácsony elött, sőt mikulás előtt. Meg lehet szabadulni tőle. Nehezen és segítséggel, de nekem is sikerült.

dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó ez fontos, elfelejtettem már nem tépek 5 éve mégis gyakran álmodok vele. Ez volt eddig a legdurvább álmom vele
dec. 3. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!