Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álom? És...

Mit jelenthet az álom? És miért álmodom folytatólagosan?

Figyelt kérdés

Meghaltam valahogy az álmomban. Többször álmodtam már ezt és mindig mintha folytatódna. Találtam módot arra hogy kommunikáljak másokkal és próbáltam is folyamatosan de mintha nem hitték volna el hogy ez tényleg így történik.

Mindenkinek volt saját "lakás" része, egy szoba ami neki van ki alakítva de az enyém zárt volt. A mai álomban derült ki hogy nem egészen vagyok halott, ezért nem mehetek be, és ezért tudok még kommunikálni velük valamennyire. Volt ott valami fura ember is, mintha valami tulajdonosa lett volna a helynek és megugrott, mikor látott engem. Nem kellett volna még ott lennem, nem mondta de éreztem hogy mondani akarja.

Úgy keltem fel hogy tiszta víz vagyok, reszketek és elkezdtem bőgni, ennek kb 1 órája. Mit jelenthet? Nem néztem semmi hasonlót se. És miért folytatólagosan álmodom, miért nem csak egyszer úgy ahogy van és ennyi?


Tudom irányítani magam, tudatomnál vagyok, de mégis mintha nem álom lenne...


nov. 27. 06:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kutass az érzésben, amit megéltél sírás közben/elején.
nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!