Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom: mit jelent a...

Visszatérő álom: mit jelent a fekete párduc?

Figyelt kérdés
Évek óta visszatér az álmaimban egy fekete párduc. Mindig más a szituáció, de mindegyikben egy rajtam uralkodó valaki, akitől én tartok, félek. Parancsoló és magabiztos. Mintha ember lenne. Sokszor próbálok elmenekülni előle és ezt hosszasan álmodom. Honnan eredhet ez az alak? Mit jelenthet?
2010. okt. 21. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez valaminek a szimbóluma, csak azt nem tudom, hogy minek.
2010. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

párduc

-Ismételten elkövetett hiba.


Olyan vadállat, amely tényleg veszedelmes lehet az emberre, tigris, párduc stb.: hangsúlyozott férfiasság, rámenős nőiesség

2010. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
bagira
2010. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a valóságban is így uralkodik valaki feletted és eleged van belőle??
2010. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? Valaki uralkodik rajtad, vagy legalábbis úgy érzed. Szüleid, testvéred, párod... Gondolkozz.
2010. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
fekete pákó
2010. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha a valóságba valaki uralkodik rajtad szálj vele szembe ne csináld amit mond,vagy eőször az álomban szálj vele szemben
2010. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"fekete pákó"


Besírtam....LOL:DDDDDDDDDDD

2014. jan. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!