Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy szinte...

Azt álmodtam, hogy szinte teljesen megkopaszodtam. Pár szál szőke hajszálam maradt, de a fejbőröm felhólyagosodott, szinte buborékos lett, és mintha egy vékony "filmréteg" lett volna rajta. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Vékonyszálú hosszú szőke hajam van, - egészséges is vagyok -

dec. 21. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Kiderül a nagy titkod. Sőt, már ki is derült. és most mindenki szörnynek gondol. Szerinted. Pedig a teljes igazság az, hogy te is ember vagy. Hibázol. Ez van.
dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nincs konkrét jelentésük, legalábbis nem mindig kell értelmet, jelentést keresni bennük. Elég lehetett annyi, hogy az előző napokban eszedbe jutott akár egy pillanat erejéig egy gondolat akár a hajad, akár a fejbőröd egészségével kapcsolatban, és ez visszajött álmodban. De ha nem volt ilyen, akár álmodban is eszedbe juthatott bármi különösebb ok nélkül, hiszen az álmok is így működnek. Nem üzenni akarnak, hanem aktív az agyad alvás közben, és cikáznak benne a gondolatok is.
dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű, hogy látod a jövőt.Így fel tudsz készülni a legjobb paróka kiválasztására.
dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válasz telitalálat
dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!