Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha leskelődésről,...

The Bing Bang Theory kérdése:

Mit jelent, ha leskelődésről, kislányokról, játékbabáról, katonákról meg kutyaházban bújkálásról álmodok?

Figyelt kérdés
Nyitogattam az ajtókat, mindenhova belestem. Benyitottam egy szobába is, ahol volt néhány ágy meg egy zuhanyzó. Valaki zuhanyzott és bementem meglesni, de mire odaértem, már csak egy játékbabát láttam az ágyban. Arrébb húztam a lila bugyiját és elkezdtem nyalni a nuniját. Kellemetlen, érdes volt az érzés. Ekkor a másik ágyban lévő kislány, elkezdte keltegetni a másik ágyban lévő nőt. Nem akartam, hogy észrevegyen, ezért elsiettem onnan a bugyival a kezemben. Aztán, a lakhelyem kapujánál megjelentek lovas, kardos katonák, és el akartak fogni. Én meg bebújtam a kutyaházba, hogy elrejtözzek, és nem találtak.

dec. 23. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy beteg vagy.
dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedo vagy
dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Hogy egy beteg, pedofil kukkoló vagy. Menj a családi kapcsolatok kategóriába, ott - sajnos - rajongani fognak érted és barátokra lelsz majd egy csomó másik ilyen beteg f@sz személyében.
dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
The Bing Bang Theory -> A Nagy B@..ás Elmélet
dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szexhianyod van
dec. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!