Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én ebben a helyzetben jól...

Én ebben a helyzetben jól cselekedtem, vagy hogy kellett volna máshogyan?

Figyelt kérdés

Tegnap a szombat megünneplése végedt a barátnőmmel áthívtunk néhány egyetemi cimborát italozni és társasozni. Nagyjából 10 éve vagyunk egy társaság, itt most velünk együtt három pár és még két srác jelent meg. Folyt az este, mellé az ital is, majd a társasnál egy olyan rész érkezett a haveromnak, hogy "mondj el mindenki előtt valami titkot, amit a párja sem tud", erre a srác elmondta, hogy amikor éppen csak együtt voltak, kétszer videózta titokban a csajt, mikor fürdött.

A csaj kiakadt, és mindenki összeveszett mindenkivel, teljesen kettéoszlott a társaság, és mindenki kiabált mindenkivel, én meg sokkot kaptam és csak ott ültem tátott szájjal, majd a srác, és akik mellé álltak, leléptek. Teljesen leblokkoltam, most sem tudom hogy kell ehhez hozzáállni. Nyilván ez egy rossz cselekedet, fogalmam sincs, egyáltalál, hogy mit mondjak legközelebb, vagy mit kell ilyenkor?

Barátnőm is magyarázott egész este, de mondtam neki is, nem tudom, hogy erre hogyan kell reagálni.



2023. febr. 12. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell minden apró titkot megosztani. Nem szép, de általában jobban jársz.
2023. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most már a haveromnak nem tudok segíteni, de nekem ettől függetlenül még a társaság többi tagja felé valami véleményt kell mondanom, csak egyszerűen én nem tudom, hogy erre mit lehet.
2023. febr. 12. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha abból indulunk ki, hogy veled eggyel kevesebb kiabáló száj volt, akkor jól cselekedtél.

Ha abból indulunk ki, hogy nem akartál állást foglalni és így összeveszni valamelyikkel, akkor jól cselekedtél.

Ha ki akartad volna fejezni a véleményedet, de szó szerint elállt a szavad, akkor ez van.

2023. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem tudok véleményt megfogalmazni, ez nekem annyira kézzelfoghatatlan, hogy az hihetetlen, ledöbbentem, sokkot kaptam, és ez azóta sem változott ezirányba.
2023. febr. 12. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Most megtanultad, hogy hallgatni arany. Nem hibáztál semmit, tanulj mások hibájából (1-es voltam).
2023. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Kemények vagytok:D

Persze, nem szép egy ilyen, de azért így szétbarmolni egy estét emiatt....

Nem kötelező állást foglalni. Igazából... neked tökmindegy, nem? A csajának nyilván nem, de ez legyen az ő dolguk. Igazából azt sem értem miért kell bárki másnak kettejükön kívül ebben állást foglalni.


Mindenesetre nemtom mivel játszottatok, de ne játszatok vele többet:D

2023. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem mondasz semmit. Gondolom senki nem fog kést szorítani a torkodhoz, márpedig foglalj állást.
2023. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Barátnőm várta a pártfogást, de mondtam neki, hogy ez egy annyira irreális helyzet, már maga az ötlet is, hogy nem tudok rá mit mondani, egyszerűen nem vagyok képes. Nyilván nem tetszik a dolog, de az indíttatást sem értem, a helyzet is nagyon abszurd.

Egyébként a társaság azóta két, egymással háborúzó táborra oszlott, amiben én úgymond kívülálló vagyok, és mindenki egész nap ír, hív, hogy most akkor én mit gondolok, illetve mindenki nekem mondja a véleményét. Úgy döntöttem, hogy ezt a helyzetet addig tartom a magam részéről, amíg csak lehet.

2023. febr. 13. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ebben a sztoriban sokadrendű, hogy te mit reagálsz, nem vagy érintett.
2023. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
75%
Leblokkoltàl, de mivel nem vagy érintett, nem baj, hogy nem reagáltál.
2023. febr. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!