Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha ilyen az alvásom...

Mit jelent ha ilyen az alvásom minősége?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban sokat álmodtam tudatosan. Ez felnőttként ritkult. Mostanában pedig jó ideje egyáltalán nem álmodok semmit vagy nem emlékszem rá. Úgy alszok mint akit agyoncsaptak. Reggelente nehezen ébredek. A férjem szerint nagyon mélyen alszok éjszaka semmi neszre nem ébredek fel, pedig régen nem így volt. Emlékszem a tudatos álmaimra, sokmindent megoldottam álmomban és sokszor tudtam, hogy álmodom. Meghalt édesapámmal is beszélgettem sokszor, tudtam közben, hogy álmodom és hogy ő már nem él, el is mondtam neki mindig. Sok olyan álmom volt amiben megoldást találtam aktuális problémáimra. És persze voltak rémálmaim is. Amikor a gyerekeim kicsik voltak, mindig éberen aludtam, minden neszre felkeltem.

De most ez a mély alvásba zuhanás kicsit félelmetes nekem. Mit jelent ez? Mi bajom van? Vagy ez normális?



dec. 26. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekeid mar nem kicsik igy mar nem kell felebredned
dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a munka miatt. Én ahogy elkezdtem dolgozni meg egy csomó ostoba feladat zúdult a nyakamba, azóta az álmaim sem múködnek jól. Ezek miatt nehezebben találom a kapcsolatot önmagammal.
dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!