Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A fő érvük a szkeptikusoknak...

A fő érvük a szkeptikusoknak az ufók ellen az, hogy 4k-s világban mind kaputelefon minőségű felvételek készülnek, akkor ha az alábbi videót megnézik miért mondják, hogy biztosan videoshoppolt?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát egyik igényükkel ütik s másikat.

Gyakorlatilag semmit nem fogadnak el bizonyítékként. Ha nem éles a felvétel az a baj, ha éles akkor biztosan hamisított.

Ezeknek mit lehet bemutatni, hogy felébredjenek?


dec. 14. 14:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%
El kell őket raboltatni
dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem ez a fő érvünk, hanem az, hogy az Univerzum túl hatalmas, a fény sebessége pedig túl nagy ahhoz, hogy kéz készítette tárgy túllépje, és ha elméleti lehetősége van is annak, hogy egy csillag tömegű űrhajóval egész jól tudnánk gyűrőgetni a teret, elméleti lehetőség sincs arra, hogy hogy szedjünk össze annyi anyagot, és hogy rakjuk bele egy űrhajóba, és még nem beszéltem a sugarzasról, illetve a gravitávió és nyomás hiányáról, ami ellen szintén nem tudjuk felvenni a harcot hosszabb távon.
dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%

A nyakunkon vannak a héliumos lufiufók!

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=c3-wIICjAhE

[link]

dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
16%
2# te meg azt feltételezed hogy az emberi tudomány a csúcs. 1000 év múlva a mai technológia őskor lesz
dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
68%
Ez tuti nem Ufo. Ez valami újszerű katonai fejlesztés, drónvalami
dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
13%

"Ez tuti nem Ufo. Ez valami újszerű katonai fejlesztés, drónvalami"

Ez egy nagyon fura érv. Nem akarod hogy az legyen, ezért bár nem tudod mi az, de biztos hogy valami más.

dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező, a számból vetted ki a szót, nekik tényleg semmi nem jó. Van sok jó minőségű felvétel, azokra meg azt mondják, hogy mind hamis. Szerintem az ilyen emberek véleményét nem lehet megváltoztatni.
dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

Én az életemet merném rátenni arra, h van élet a Földön kívül is és arra is jó esélyt látok, h az az élet nagyon fejlett, tehát én rohadtul nem vagyok szkeptikus.

Én az ilyen fantasztikus felvételeket nem hiszem el. Ideutazik vmi szuperfejlett faj nyilván azért, h felfedezze a bolygónkat, esetleg minket és nem tud elrejtőzni előlünk? Hagyjuk már…

Vagy nem akar elrejtőzni? Akkor miért nem látjuk őket sokkal gyakrabban? Miért nem látja őket mindenki, csak mindig 1-1 nem annyira beszámítható ember? Soha nem repülnek egy élő sportközvetítés kamerái előtt, nem jelentkeznek be a Fókuszba, mindig csak sejtelmesen éjszaka repkednek kietlen területek fölött. Véletlenül sem mondjuk Manhattanben a Time square érdekli őket, vagy Budapesten a Parlament, hanem Ököritófülpösön a kiskocsma, meg a dicsőbb napokat is megélt Pataki Attila hátsó nyílása.

Nagyon nagyon max a katonai felvételekről tudom elképzelni, h igaziak, de azokat is csak visítva.

Összefoglalva: sztem földönkívüli létformák vannak, akár még ide is jöhetnek, de a sok videó mind kamu. Ez a véleményem.

dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%

A video szereplője Joe Rogan,

Amerikában egy közutálatnak "örvendő" Covid álhírterjesztő kártékony celeb és showman.

Eleve, ilyen emberek a nézettségért anyjukat is eladnák.

Ilyen nulla ember nem lehet hiteles forrás.

De nyilván a tartalom egyébként sem bizonyít semmit a téma vonatkozásában.

dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%

#4:

2 voltam: nem, egyáltalán nem hiszem, hogy elértük a technika és a tudományok csúcsát, csak azt, hogy a csillagközi utazásnak olyan buktatói vannak, amivel nem csak mi találkozunk, hanem az idegeneknek is találkozniuk kellett. Bizonyára ők is kiszámították, már ha olyan fejlettek, vagy fejlettebbek, mint mi, hogy a fénysebesség nem egy átléphető sebesség még a fotonoknak sem, nemhogy egy űrhajónak, és akkor nekik is jöhetett az ötlet, hogy akkor vagy készítsünk Nap tömegű űrhajókat (csakhogy honnan vegyenek annyi anyagot anélkül, hogy felszámolnák a Napot), hogy a téridő tűrőgetésével tudjanak előrehaladni, vagy építsenek generációs űrhajókat, amelyeknél csakis az utódaik érhetnék el a céllállomást. Attól függetlenül, hogy mindkét lehetőségnél módosítaniuk kell q genetikájukat, hogy alkalmassá tegyék magukat (és utódaikat az űrviszonyok átélésére), az első lehetőséggel nem élnek, ha nem teljesen hülyék, a másikkal meg azért nem, mert abbqn nincs semmi izgalmas, hogy utaz egész életedben csak azért, hogy az utódaid elérjenek egy távoli sárfészket, amiből csillió van az Univerzumban. Természetesen lehet, hogy tévedek, de én inkább hiszek abban, hogy ha van is élet az Univerzumban, az vagy sokkal fejletlenebb, mint mi, esetleg baktériumok, vagy csak olyan fejlettek, mint mi, esetleg egy kicsivel fejlettebb nálunk, mivel nekik is találkozniuk kell azokkal a kihívásokkal, mint nekünk, és szerintem azok a kihívások vagy elveszik a kedvüket a további kutatástól, vagy olyan kihívások, amelyeknek leküzdésére egyszerűen nincsenek eszközeik.


Pl. Írtam a Nap tömegű űrhajókat: elméletileg elkészíthetőek és működnének is, de csak a Nap olyan nehéz a környékünkön, amivel már kezdhetnénk valamit, de azt egyszerűen nem áldozhatjuk be, emelett eszközünk sincs, amivel megtehetnénk.

dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!