Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki megkapja a belső beavatást...

Aki megkapja a belső beavatást a csakrákról jógáról meditációról ilyen minőségű tudást mire használjon az életben?

Figyelt kérdés

Több évtized meditációs technikák alkalmazása után egyfajta beavatás történik ahol sokféle információ átadása megtörténik egy belső síkon lévő mestertől.

Az így kapott tudást ott marad, és csak feszít belülről mert hatalmas és komoly.

Ami eddig ki volt próbálva működött az életben.

Ha továbbra is ezen az úton marad valaki ezt a tudást mire érdemes felhasználni ha már valaki birtokába került?


2023. szept. 17. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Elsôsorban sajàt maga fog profitàlni bellôle!
2023. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmire se jó.
2023. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem árulta el a mester? Kicsit olyan ez így, mint gyufát adni a kisgyereknek azzal, hogy majd csak lesz valami.
2023. szept. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsődleges cél a megvilágosodás elérése lenne. A többségnek ez az út túl fáradtságosnak tűnik, ezért inkább elmennek egy X-edik oktatónak, hogy pénzre váltsák a tudásukat.
2023. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bírtokába kerülsz, már tudod majd.
2023. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

"Semmire se jó."


Ó, dehogynem. Ha elég ügyesen adod elő magad, rengeteg hiszékeny marhát át lehet verni ilyen maszlagokkal.

2023. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem tudom honnan vetted. A beavatás azt jelenti, hogy a mester kifejti számodra vagy többed magaddal a tanítást. Ezzel felruház a joggal, hogy gyakorold. A beavatások szinteket jelölnek, fokozatokat. Most nem bántásból de úgy beszéltek mint akik szívnak valamit. Mint valami nagy varázslómesterek. “Hatalmas és komoly” hát ez vicc 😂
2023. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

30 éve kezdtem a meditációt, persze azért nem felejtettem el élni sem közben, viszont az egyensúlyt mindig megróbáltam fenntartani. Fiatal korom óta van egy bizonyos fokú látásom és hasonló úton mint te, már én is végig mentem, ezalatt a csakrákat értem .

Sok dolgot kipróbáltam én is és nálam is működött, viszont nem vagyok hajlandó eladni magam, anélkül is megvan mindenem amire szükségem van és egyébként sem voltam soha nagyravágyó.

Van pár ember akiknek minden tapasztalatomat átadom napi szinten az energiákat pedig, amiket mozgatok az ápoltakra fordítom ott ahol dolgozok, szebbé téve az utolsó napjaikat, óráikat haláluk előtt.

Ritkán segítek idegeneknek, akiket hozzám sodor az élet,de csakis akkor, ha tényleg nagy szüksége van rá.

Azt hogy te mire fogod használni a tudásod, már a te döntésed lesz, de ne add el magad, mert nem éri meg. Ha van kedved írj rám. Szép napot!

2023. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
8. válaszoló. Milyen fajta varázserőid vannak?
2023. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!