Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy

barátnőmmel (nő vagyok) egy cruize ship-re volt jegyünk. Beszálláskor én nem találtam a jegyemet. A jegy csak akkora volt, mint egy pesti buszjegy, és úgy emlékeztem, hogy a zsebembe tettem. Mondtam a barátnőmnek, hogy szàlljon fel, én meg elmentem valahova kipakolni a zsebeimet. Talàltam valami jegyfélét, de szemüveg nélkül nem láttam. Utàna nem találtam a hajónkat. Eléggé lepukkant kikötő volt, csak teherhajókkal. Senki nem tudott útbaigazitani, nem tudtak a hajóról. Itt lett vêge az álomnak.



dec. 29. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínüleg nincs idõd-erõd-anyagi lehetõséged szociális életet élni, pihenni, és emiatt úgy érzed a háttérbe szorulsz, lemaradsz a barátaidtól.



Esetleg a barátaid jobban teljesítenek az életben, jobb munkájuk van, vagy eleve több pénzzel indultak az életben, és te nem tudsz velük lépést tartani?

dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"Esetleg a barátaid jobban teljesítenek az életben, jobb munkájuk van, vagy eleve több pénzzel indultak az életben, és te nem tudsz velük lépést tartani?" - ez nem igy van. Viszont az van a háttérben, hogy lábtörés miatt már 3. hónapja nem tudok utazni.
dec. 29. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, hát akkor ez.


A jegy inkább lehetõséget szimbolizál, ahogy a hajó is inkább csak szimbólum, a mehetnék megtestesülése.

dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!