Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelenthet valamit?

Ez az álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy 2 kínai bunyózik, valami üzemszerű helyen. A pilincka gomba frizurás, egyszer csak a derekánál fogva fölemelte függőlegesen a másikat, amelyik meg úgy nézett ki mint Jackie Chan, és elektromos kisüléseket láttam, és úgy tűnt nem tudott megmozdulni. Aztán amikor elengette és leesett, akkor átesett a padlón, ami ilyen átlátszó erőtér volt, piros méhsejtet mintázó csíkokkal. Beleesett a pirosas, sárgás lávába, aztán, ez után már nem kívülről láttam, hanem én voltam aki a lávában elindultam a létra felé. Menet közben ilyenekre gondoltam, hogy most koncentrálnom kell, összpontosítani kell minden erőm, ki kell tartanom. Mire a létrához értem nagyon melegem volt, teljesen kiszáradt a szám és a torkom. Azt éreztem, hogy elolvadok, hajladoztak a kezeim mikor felkapaszkodtam a létrára. Mászás közben lecsurgott rólam a láva, és mikor lenéztém akkor a lábaim is hajladoztak, és olvadtnak tűnt a fekete cipőm. Nagyon lassan tudtam csak mozogni, de végül felértem a létrán, ami mellett volt egy hatalmas piros cső. Aztán, szédelgősen, bicebócán elindultam egy folyosó felé, aminek a padlója a szürke falak mentén piros volt, középen viszont királykék színű volt. Valami ott dolgozó is sétált ott talán sisakban, táblával a kezében. És itt felébredtem.
dec. 15. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Kökényessy Titusz: Álomfejtés (1673) c. Könyvében egy az egyben leírja ezt az álmot.

Azt jelenti most kell befektetned bitcoinba

dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!