Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Esküvő és egy múltbéli dátum...

Esküvő és egy múltbéli dátum álmomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma hajnalban egy elég fura álmom volt... esküvői torta és rajta egy dátum a két néven kívül: 2009.07.04.

A lánynak egy elég fura neve volt "Inci"

Ilyet sosem ismertem... az én nevem rendben volt. Ennyire emlékszem, de mit jelenthet ez? Házas vagyok, 2018 és a kedvesemnek nem ilyen extra neve van :D


Megjegyzem, 2009-ben 23 éves voltam. Akkor még nagyon nem akartam komoly kapcsolatot sem, nemhogy esküvőt.



jan. 2. 13:45
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint 2018 óta vagyok házas.
jan. 2. 13:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Az álmok már csak ilyenek, néha furák, legtöbbször mindenféle logikus magyarázat vagy jelentés nélkül.
jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
2009.07.04. Ez egy gyermek születési dátuma.
jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3: sőt, nem is egy gyermeké. Nyilvánvalóan sokan születtek ezen a napon. Attól függetlenül konkrét jelentést kár keresni.
jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.Chris75 válasza:
nekem van Nagymama korú ismerősöm Inci Ráczné néven a Facebookon most Angliában lakik a lányával és az unokáival, de hogy volt e az általad adott időpontban bármiféle dolga ami befejezetlen, beteljesületlen, kihathat a kollektív tudatra, és lecsapódik nálad számodra értelmetlenül, azt nem tudnám megmondani. Lehet hogy nem Ő gondolt erre hanem valaki régi szerelme a régi férje valaki más. Mivel most nem tudok bejelentkezni as Facebookba meg sem tudom kérdezni tőle. De lehet hogy te rá tudsz keresni és rákérdezni ismeretlenül is. Talán nem szűri ki a Face és talán van is jelentősége valahogy, vagy választ tudna neked adni.
jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2009.07.04... Annyit tudok segíteni, hogy ezen a dátumon történt két halálos autóverseny-baleset is, az egyik a 2009-es LM Story sportautóverseny szabadedzésén, a másik pedig egy ismeretlen, B-Modified Series autóversenyen történt a Kansas-i Thunderhill Speedway-en.
jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!