Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ezek az álmok mit...

Vajon ezek az álmok mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az álmok mindig jelentenek valamit, elnyomott érzések a valóságban, félelmek stb.

Én mindig valami mást álmodom, aminek bárhogy gondolkozom, nem látom az értelmét🤣 Pl. kecskéket tesztelek, hogy mekkorrára képesek ugrani, vagy múltkor pl. (felnőttként) hajnali 4kor egy játszótéren ültem és hintáztam. Szerintetek?



jan. 3. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, és sosem visszatérőek, de még sosem álmodtam olyat, hogy felkeljek és azt mondjam, na ez jó volt.

Ma kicsit viccesen keltem, mert könnyeztem, annyira nyomasztóat álmodtam. (összevesztem vkivel)

jan. 3. 17:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, nem mindig van az álmoknak mély jelentése. Vannak álmok, amikben semmi elnyomott érzés nincs, csak egy a napi feldolgozott pillanatképek közül például.

De lehet egy kecskevizsgálásban a belső gyermeket, kíváncsiságot, játékot megélni. Míg egy hintázásban a játszótéren ott lehet a felelősség nélküliségre, gyermekké válásra vágyás mellett a magány, de az instabilitás is.

Teljesen kívülállóként kérdezem: Miért gondolod, hogy viccesek az álmaid?

jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert annyira irreálos dolgokat szoktam csinálni, vagy szoktak történni, amire alapjáraton sosem gondolnék. Egyszer el akartam indulni valahova és nen tudtam mert csomó rénszarvas futott az utcán, olyan gyorsan, hogy visszalöktek a kapuba. Mondjuk ezt tudom miért volt

Szerelmes voltam, de visszautasítottak és hozzá indultam , vagyis akartam. Legalábbis én erre gondolok

jan. 3. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
És ettől eltekintve nyomasztó hangulatban, könnyes szemmel ébredni, hogyan fér össze azzal, hogy abszolút kineveted az érzéseid?
jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert olyanon vesztünk össze amin egyszerűen lehetetlen. :)
jan. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!