Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom gyakran azt,...

Miért álmodom gyakran azt, hogy újra gimibe járok?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szerettem suliba járni, utáltam tanulni. 2015-ben érettségiztem és azóta is visszatérő rémálom, hogy bár tudom, hogy van érettségim, az utolsó évet újra kell járnom nekem meg a volt osztálytársaimnak, de ők nem mindig vannak benne, néha csak ismeretlen diákok. Tanáraim is megjelennek. Én meg nem értem, miért kell ezt, hiszen már végeztem.
jan. 9. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom de kb ugyan ez a helyzet velem is. Sőt anyam 66 éves es ő is sokat almodik a gimiről. Sztem pont az, hogy nem szerettük es a napi flusztraciot ebbe vezetjük le almunkban.
jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen álmaim nekem is szoktak lenni

Én nagyon zaklatott vagyok régóta

Abból fakadhat

jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a matekoraktol vannak remalmaim pedig 2000-ben erettsegiztem
jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van hogy azt álmodom hogy újra kell járnom a 8 általánost felnőttként. Vagy már megvan a szakmám és egy másikat tanulók utána de nagyon rossz az osztály és inkább logók a suliból, vagy kirúgatom magam. Az egész abszurd és szürreális.
jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tanulok*
jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.Chris75 válasza:

Ha jól éled meg, vágyódsz vissza a tini korodba, de nem a tanulás miatt, hanem a fiatalok miatt, bulik, a szexre való érdeklődés, felkészülés, izgalmak, kíváncsiság, bármi a mi a tinik életében történni szokott első nagy szerelmek stb. miatt akkor ezt szeretnéd bevonzani ha vissza lehetne forgatni az idő kerekét. Ezen vágyaid a változatosság és a be nem teljesülés miatt is lehetnek és felelevenítik a múltadat hogy részben megéld, vagy eltöprengj rajta hogyan élhetnéd meg ismét.


Ha rossz érzéssel tölt el az álom, minden ilyen akkor a jelenlegi életedben is valami zavar miután akkoriban a suli a kötelező dolgok, vizsgák, ahogy akkoriban is meg akartad volna úszni, ahogy talán készültél puska írással hogy a vizsgákon csalni tudj, vagy tutira átmenni, úgy ezen emlékek visszaidézése is arra akar célozni, hogy most is hasonló feszültségek vannak az életedben, (más téren) és hasonló megoldásokat akarnál bevetni, illetve az agyad javasolja az álmon keresztül hogy a helyzetet ahhoz hasonlóan old meg, ahogy akkoriban tette és vagy készültél fel a vizsgákra. Talán azt akarja sugallni, hogy vedd komolyabban a problémádat ami most foglalkoztat, old meg mihamarabb, hogy ne fuss ki az időből ami sürget mint akkoriban a vizsgaidőszak. Ahogy akkor nem kívántad most a mostani helyzetedben valamit hasonlóan nem akarsz és a megoldás nagyjából abban van amit akkoriban éltél át. Az álom párhuzamot húz az életeben már megtörtént dolgokkal. Valami rákényszerít téged hogy azt az akaratod ellenére tedd (Munkahelyi gondok, főnök?) Olyan kényszer mint újrajárni a sulit pedig már levizsgáztál. Nem fogadják el az értékeidet, megkérdőjelezik a képességedet pedig te már bizonyítottál?

jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!