Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok a halott naagyma...

Miért álmodok a halott naagymamámról?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán álmodok vele, jó ha 2 évente történik ilyen, vagy annál is ritkábban, viszont mindig ugyan azt. Megyek kifele a szobámból és látom be van takarózva és fekszik az ágyában (vele szembe van/volt a szobám) mikor jövök visszafele már nincs ott és megijedek.

Kórházban hunyt el. Az utolsó években nem volt jó a viszonyunk, mindig generálta a vitákat szüleim közt, velem is mindig volt valami problémája. Emlékszem kis koromban az én szobámban volt a karácsonyfa és egyszer úgy berontott, hogy a fa is eldőlt, megnézte, hogy bent vagyok-e és utána ki is ment, nem szólt semmit.

Miért álmodok ilyet? Nem szoktam rá gondolni és ezért is fura, hogy x évente újra ugyan azt álmodom.


jan. 12. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg azért, mert más nem tudat alatt még mindig nem tudtad elengedni, hogy már nincs. Ilyen olyankor is előfordulhat, ha nem volt mindig felhőtlen a viszony, mert akkor is tud hiányozni, hogy már semmit nem lehet megbeszélni vele.
jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, sose álltunk közel egymáshoz úgy isten igazából. Pont ebből kifolyólag is, nincs bennem olyan, hogy nem tudtam volna elengedni.

Ráadásul már régen elhunyt, jó 10 éve.

jan. 12. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy jó horror film alap. Félelmetesebb lenne mint a kör.
jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy előjel. Vissza fog jönni a nagyanyád.
jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehet féltél tőle egy kicsit. Pici korban, tini korban nehéz még megérteni mit hoz magával az idős kor, csak arra emlékszel, hogy nehéz idők voltak mindenkinek.
jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!