Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban gyilkossággal vádolnak?

Figyelt kérdés

Nagyon kaotikus álmom volt és nagyon félelmetes. Azt álmodtam, egyik este csengettek. Azt hittem futár érkezett. Ajtót nyitottam, egy nő állt ott rendőr ruhában. Egy eszeközre azt mondta, hogy tegyem rá az ujjam. Pittyent egyet az eszköz, majd közölte, hogy a bíróságon találkozunk, mert nyolc rend beli gyilkossággal vádolnak. Majd elment. Én nem értettem az egészet, és nem emlékeztem hogy pontosan mit mondott, hogy 3 nap vagy 3 hónap múlva lesz a tárgyalás. Utána eszembe jutott, hogy kaptam korábban valami levelet arról, hogy megvádoltak de nem vettem komolyan, mert nem csináltam semmit. Az álmom többi részében a férjemmel ( aki már nem él, 2021- ben elhunyt 🖤 ) az egyik barátját kerestük egész éjjel, aki ügyvéd, hogy segítsen. Nagy nehezen sikerült megtalálni, de mire beszélhettem volna vele felébredtem. Mit jelenthet ez az álom. Nagyon valóságos és felzaklató volt.

39 N



#rémálom #Gyilkossági vád #Halott szettünk
2023. szept. 2. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bűntudatod van valami miatt ami lehet akár egy lezáratlan probléma is, nem engedtél el valamit vagy valamilyen helyzetet a múltból, félsz a felelősségtől, nagyobb döntés súlyától, esetleg a múltban tettél vagy éppen nem tettél, nem mondtál stb valamit amit tudat alatt helyre akarsz hozni.
2023. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!