Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom a...

Mit jelenthet ez az álom a kolléganőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerepelt az álmomban, elég romantikus kontextusban. Pontosabban az volt a szituáció, hogy nekem az álmomban volt barátnőm, de szerelmesek voltunk a kolléganőmmel is... Szóval kb olyan volt mint egy elcsépelt amerikai romantikus film :D


Azt hiszem beszélgettünk arról hogy miért nem lehetünk együtt, ezután szomorúan megfogtuk egymás kezét, megöleltük egymást, és végül puszit adtunk egymás arcára, és ekkor ébredtem fel... :(



Na mindegy igazából csak azért tartom furának ezt az álmot, mert amúgy a lány aranyos, meg kedves is persze, de hogy igazából annyit nem beszélünk a munkahelyen.... Meg csinos is amúgy, de hogy így a való életben ezek ellenére sem hívnám el randira, meg nem mondanám hogy szerelmes vagyok belé, és hogy egész nap rá gondolok...



Szóval szerintetek ez így mit jelent?



jan. 19. 11:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Azt hogy bejön a kolléganőd.
jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamilyen formában vonzodsz hozzá
jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha egy ilyen szöveget letudtál ide írni akkor szerintem arra is rájöhettél, hogy mit jelent.

Ezt nem azért raktad ki mert nem tudod hanem azért mert szeretnél egy kis figyelmet vagy azt, hogy valakivel ezt megosszad.

jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enis mindig olyan szemelyekkel almodok akikkel a valo eletbe nem is foglalkozok
jan. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti. De lehet, hogy valami ezoterikus dolog.
jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam hogy az anyámmal és a húgommal is... Pedig a gondolattól is irtózok.
jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!