Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a munkatársaim körében vagyok, és még ott volt még egy olyan munkatársam is (legyen a neve "A"), akivel amúgy nem dolgozok közvetlenül együtt. Ez az "A" elég hangosan kiabált velem - miközben a többiek minket néztek, és helyeseltek - és azt mondta többször is hogy hogyan tehettem ilyet vele. Annyira közel hajolt az arcomhoz, hogy láttam álmomban a szemében az apró kis színes csíkokat is. És arra ébredtem, hogy megpróbálok magyarázkodni. Az, hogy mire gondolt, az nem volt teljesen világos, talán mintha azt érezné, hogy kihasználom őt (valójában nagyon sokat segítek neki)

jan. 20. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vissza kiabáltál? Vagy csak csöndben hallgattad?
jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túlzottan meg akarsz neki felelni?
jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor ébredtem amikor épp kezdtem volna magyarázkodni, ezzel az érzéssel keltem. Addig csak hallgattam, hogy mit mond. Arra már nem emlékszem mit mondott konkrétan. Csak arra, hogy egyre indulatosabban mondja, és a végén már nagy hangerővel, kiakadva, hogy hogyan tehettem vele ezt.


Segítek neki sokat, lehet, hogy tényleg meg akarok felelni neki, de nem gondolnám, hogy túlzóan. Az álmom mintha másról szólt volna: Se nem az, hogy megfelelek-e, sem az, hogy nem, hanem inkább (de nem emlékszem pontosan, csak ilyen érzet formájában maradt meg) olyasmi, hogy kihasználom őt, ezt hogyan tehettem vele.

jan. 21. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán. Számító vagy, manipulaatív, érdekből cselekszel és a tudatalattid csesztet emiatt, mert még van lelked.
jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nahát, ez érdekes gondolat. Azt érdekes lenne kideríteni, hogy vajon mi lehet az ami miatt segítek neki. Eddig azt hittem, hogy csak jószívű vagyok. Köszi a tippet, ezen elgondolkodok.
jan. 21. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!