Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelenthet valamit?

Ez az álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy találok a pincében egy műanyag íjkilövő játékot. Elkezdtem összerakni, de nem tudtam melyik résznek hova kell kerülnie. Aztán a parkettázott padlóból, felnyílt mögöttem egy csapóajtó, és megjelent egy vén nyanya, meg egy fiatal lányka. Amíg én próbáltam összerakni a játékot, addig mögöttem, rólam sugdolóztak, és a nyanya próbálta meggyőzni a lányt, hogy jöjjön össze velem, annak ellenére, hogy nem tetszek neki, és kvázi undorodik tőlem. Eközben mintha egyre többen közeledtek volna felém, éreztem, hogy meg akarnak találni. Egy idő után elegem lett, és inkább elfutottam. Kifutottam a pincéből a kertbe, majd négykézláb folytattam a futást, kezemmel megmarkoltam a fű szerű növényzetet, hogy meghúzva magam, még több lendületet nyerve, gyorsabban fussak. Kerestem a sűrű növényzetet, hogy elbújjak mások elől, a kertben is voltak, és engem kerestek, figyelték merre futok.

Megművelt kert lehetett, mert voltak ösvények, és szabályos kocka vagy téglalap alakzatban voltak azonos fajtájú növények. Az egész táj olyan volt, mintha mindenhol csak vizinövények lennének, leginkább csak fű szerű hósszúszárúak. És olyan volt a mozgásuk, mintha nem a szél hanem a víz áramlatai mozgatná őket.

Körbefutottam a kertet, és visszatértem a házba, a szobámba, az ágyba. A ház is tele volt velük. Bejött a szobámba egy kissrác, és mindenáron játszani akart. Addig piszkált, míg bedühödtem, felemeltem és elkezdtem csikizni. Közben kiabáltam, hogy ezt akarod, tényleg ez akarod?! Eközben már majdhogynem fejjel lefele tartottam, és ekkor belenyúlt a nadrágomba. Megfogta a fütyim és elkezte nyomkodni meg húzogatni. Annyira meglepett, hogy hírtelen nem tudtam mit csináljak, de aztán ellöktem magamtól, és visszaesett az ágyra. Ekkor fura mód teljesen pucér lett. Én meg kis habozás után, elkezdtem fenhangon feltenni a költői kérdést, hogy komolyan, tényleg ezt akarod?! Hát legyen! Erre elkezdtem szopni a fütyijét. Aztán abbahagytam, a srác eltűnt, én meg lefeküdtem aludni.

Miközben aludtam, bejöttek a szobámba, körbevették az ágyamat, és róllam sugdolóztak. Megint ott volt a nyanya, aki mondott valami hosszú monológot. Mivel aludtam, így én ezt a monológot cápákkal illusztráltam az álomban lévő álmomban.

Miután teljesen elaludtam, már nem hallottam őket, és az álmomban lévő álmomban, a cápák után, az űrben lebegtem. Odaúsztam egy űrsiklóhoz és kinyitottam a csomagtartóját, és kirepültek a csomagok. Aztán becsuktam a csomagtartót, és odaúsztam egy másikhoz. Kinyitottam és egy vastag kábel volt bent, amit kitéptem. Ezt megismételtem másik két tartónál is. Aztán az űrsikló orra elkezdett a föld felé fordulni, és zuhanni. Gyorsan arrébb úsztam egy irányítótorony szerű állomás felé, hogy az űrsikló ne rántson magával.

Amikor felébredtem az álmomban lévő álmomból, akkor még többen vettek körül az álmomban. Volt ott két szellem szerű hullámzó ember is. Az egyik szemüveges tudós alkat, a másik meg egy rendőr, aki úgy nézet ki mint ahogy a GTA-ban kinéznek a rendőrök. Meg voltak ott Transformers szerű robotok is. Folyton rólam beszéltek, de nem tudom, hogy pontosan mit. Aztán derekamtól balra, nagyon erős szúró, bizsergő, rezgő fájdalmat éreztem. Annyira fájt, hogy felkiáltottam, hogy „kérem”, de nem tudtam kimondani a szót, csak a feléig jutottam, valahogy így; kééreeeááááá. Egészen az álmom végéig kiáltottam. Folyamatosan arra gondoltam, hogy le kell győznöm a fájdalmat, és ki kell tartanom, de nem ment, és végül már csak fel akartam ébredni. Hosszú másodperceken keresztül kiáltottam, és arra gondoltam, hogy felakarok ébredni, aztán fel is ébredtem, de a valóságban is nagyon fájt, néhány másodpercig.



jan. 5. 08:51
 1/2 P.Chris75 válasza:
Bocsánatot kérek a válaszomért, de ez inkább hat egy kitalált teszt szerű regénynek, amire csak egyszerűen kíváncsi vagy mit válaszolnak mások neked, mint egy olyan álomról ami feldolgozandó dolgokra akarna megoldást találni. Az álmokra nem szokás ennyire részletesen emlékezni, és sokszor nem is történik ennyi minden egymásutánjában mert az álomra rendelkezésre álló idő kevés ehhez. pláne nem ennyire összefüggéstelenül és nem úgy hogy kristálytisztán emlékszel mindenre és így le is írod. El lehetne kezdeni részletezni, de a te leírásodhoz képest is 5-ször több betűt kellene bele interpretálni, mivel el kellene azon gondolkodni, mely félelem hogyan kapcsolódhat a jelenlegi életedben bekövetkező változásokhoz. Ha találgatunk akkor meg még többet kellene válaszként írni mit 5-ször ennyit, mivel akkor egy egy félelemhez találgatás alapon hozzá lehet rendelni random dolgokat, amik emberekkel szoktak megtörténni de lehet hogy nálad nem játszik szerepet. Ha tényleg érdekelne kezd el magad felgombolyítani az alapján, hogy milyen sikereket érsz el, vagy miként nem, mitől félsz igazán, kik akarnak keresztbe tenni neked, és miért, ki nem becsüli meg a munkád, vagy az odaadásodat, kitől függsz és miért, milyen be nem teljesült vágyaid vannak, és így tovább. Ha ez az álom igaz, és nem te találtad ki, hanem kellene hogy legyen értelme, sugallata akkor leginkább TE tudhatod a megfejtését, mivel csak össze kell vetni a te történéseiddel. Nem lesz mindenre megoldás de mint sugallat párhuzamot tud húzni lehetséges megoldásként, mint egy szimbólumokkal. Csak meg kell találni azokat a matériákat, szimbólumokat az álomban, amikkel lehet hogy a valós életben meg lehet oldani a problémádat. Nem pont az űrben meg robotokkal, de az jelképezhet valami kontrollálhatatlan dolgot is, ahogy a lebegés vagy a fájdalom amit nem tudtál irányítani.
jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves előző!


A helyzet az, hogy jómagam is képes vagyok ilyen hosszú, összevisszaságot álmodni, tehát nem tartom kizártnak, hogy a kérdező egy valódi álmát írta le. Pont ezért hihető, mert ennyire random az egész. Én pl Cristiano Ronaldoval ültem matekon a gimibe ahova nem jarok 2 éve, majd egy vízalatti kocsmában ittunk, ahol basztak egymással az emberek.

jan. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!