Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezeknek lehet jelentésük?

Ezeknek lehet jelentésük?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor emlekszem az almaimra, javareszt bugyutasagok szoktak lenni.

Van azonban 2 fele "visszatero" almom. Az egyik az, hogy anyukamnal a lakasban, ahol felnottunk koporsok vannak. Egyik almomban anyukam az o apukajat gondolom kiasta, es koporsostol felhozta a lakasba, es vele egy szobaban kellett aludni. Nagyon rettegtunk tole a tesommal, ezert szo szerint leloktuk a koporsot az emeletrol, ekkor viszont eszembe jutott, hogy emiatt rendort hivhatnak, bortonbe is kerulhetek, es nagyon megijedtem. Tudni kell, hogy nagypapamat nem ismertem, anyukam 25, en 2 eves voltam, amikor meghalt.

A masik almom az volt, hogy szinten a gyerekkori lakasunkban voltam a hugommal kettesben, es az egyik szobaban a nagymamam volt a koporsojaban, a temetesere keszultunk. Feltem megnezni, de vegul megneztuk, a kovetkezo pillanatban pedig leesett a feje (nem tudom hogyan, csak ez a kep van meg meg az almombol). Masnap a temetobe mentunk, elkezdtek kiasni a sirt egy helyen, ez valoban abban a temetoben tortent, ahol o nyugszik. Felismertem almomban is, es elindultam volna a valodi sirjat megkeresni, viszont sehol nem talaltam, ures volt az a sor, ahol o van... Ennyi. Mamamat nagyon szerettem, 7 eves voltam, mikor meghalt, mar 18 eve...

Többször almodtam azt is, hogy vagy en, vagy egy kozeli hozzatartozon megol valakit, es mindig rettegek almomban attol, hogy lebukunk es bortobe kerul/ök. Ma reggelre pl almomban a ferjem megolt 2 embert, vagyis az egyiket lehet hogy en, a lakasunkban. Egybol panikrohamot kaptam, ugy ereztem vege az eletemnek, a kisfiam nem latom felnoni, mert bortonbe fogok kerulni. Azon ugykodtunk hogyan tudnank a testeket eltuntetni, es netan meguszni ezt az egeszet... Borzaszto volt🥲


jan. 31. 21:47
 1/2 anonim válasza:
Hogy lehet ilyet álmodni?! :D
jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán Hitchcock szelleme szállt meg? :)
febr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!