Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban mérgező...

Mit jelent ha álmomban mérgező virágot ettem?

Figyelt kérdés
Kaptunk itthonra egy cserepes, világoskék virágot, és arról az apró tényről elfeledkeztem hogy mérgező. Fogalmam sincs hogy jutott eszembe ilyesmi, de elkezdtemm enni belőle, 2-3 után már feltunt hogy mit is teszek, egyből kiköptem gyorsan. Mentőt nem hívtam, mondván csak nem lesz baj, ha keveset fogyasztottam belőle és kikoptem, álmomban ezután kb 5-10 perc telhetett el, és vártam mi fog történni, de még semmi bajom nem lett. Aztán felébredtem.

febr. 2. 05:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, h álmodban nem voltál túl okos ember.
febr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A halál mindig egy új dolog kezdetét jelenti. Valami új dolgot akarsz csinálni az életedben es vagy nagyon más életet akarsz élni . Megetted a mérget,azaz eldöntötted már,hogy mindenképp az újat választod.
márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!