Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért tűnik fel mostanában...

Miért tűnik fel mostanában minden álmomban a gyerekkori szerelmem?

Figyelt kérdés
Együtt nőttünk fel, mindenki minket össz akart hozni, de sajnos ő egy másik városba költözött sport miatt, lett barátnője, most meg amrikában él a barátnőjével egyetem miatt, de költözik haza hamarosan. Minden álmomban egy ágyban vagyunk összebújva. Azért érdekes, mert soha nem gondoltam rá, képet se láttam róla mert nem követjük egymást, szóval érdekes. Talán ő is gondol rám?
jan. 18. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
"éhes disznó makkal álmodik"
jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolgok ezek... Nem rég én is a gyerekkori szerelmemmel álmodtam a semmiból és rá 1 napra ír egy ismerősöm, hogy itt van éppen a városomban, pedig messze lakom tőle, külföldön.


De jobb ezeket elhesegetni, csak az emlékek okoznak bennünk ilyen kellemes érzéseket. De az emlékek már nem léteznek és ezek az emberek ma már teljesen mások. Csak az emlékükbe vagyunk "szerelmesek", nem a valóságba - illúzió.

jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet

Lehet, hogy nem zártad le magadban a vele való kapcsolatod, vagy még dolgotok van egymással.

jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de hát legalább 6 éve nem láttuk egymást és semmiféle kontaktban nem voltunk azóta, ezért furcsa számomra
jan. 18. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem láttam vagy 8 éve...


#2-es vagyok.

jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgok ezek, ma meg instan is és facen is feldobta ajanlasokba a profilját…
jan. 19. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezt 5 éve csinálta kb: Instagramon, ahol egy szál régi ismerősöm sincs, bedopta a képét a falra (ahol egyszerre sok kép van), mint javasolt tartalom. A semmiből és nincs is sok követője.


#2-es vagyok.

jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi sem veletlen
jan. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!