Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy álmaimban...

Barpi61@61 kérdése:

Miért van az, hogy álmaimban a kutyák a legnagyobb ellenségeim, miközben, a valóságban imádom őket és ők is imádnak engem?

Figyelt kérdés

Álmaimban rettegek a kutyáktól, de nagyon.

A való életben nem hogy rettegnék, de ők is imádnak.

Ez nem vágyálom, tényleg így van.


Álmaimban verejtékezve, halálfélelemben menekülök akár óriási, akár kicsi

kutyáktól, borzalmas álmaim vannak, ahol kutyák szét akarnak tépni.


A valóság, hogy félek tőlük, de imádom őket. Sőt pillanatok alatt le tudom kenyerezni a legvadabbat is.



febr. 14. 19:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, egy fontos dolog: semmit nem akarok bizonygatni.

Senkinek semmi. Ennyi.

febr. 16. 19:42
 12/15 A kérdező kommentje:
9/11 Azért, mert még mindig rettegek álmaimban, miközben imádom a legrettenetesebb kutyákat is. Ennyi.
febr. 16. 19:47
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nekem nem ér meg kérdést. Mivel az álom nem a valóság 1:1 arányú másolata. Egyébként meg magamnak szoktam elemezgetni.

"Szerintem az álmok nem jelentőségtől valók."

Ennek a mondatodnak nincs is értelme. Nem értem mit akarsz ezzel.

Csak arra akartam rámutatni, hogy kiírtad a kérdést, és még írtál vagy 9 kommentet arról, hogy nem félsz, és nem bizonygatsz. Mintha ezen bármi múlna. Megértjük elsőre is.

Szerintem nagyon vágysz a figyelemre és a szeretetre, és ennek a szimbóluma a kutya. Viszont valamiért félsz tőle. Ha valóban megkapnád, csalódnának benned, mint az ellened támadó álomkutya. Vagy valakitől nem akarod a figyelmet, kéretlenül követ, ez a kutya az álmodban, akitől pánikolsz. Vagy nem tudod jól fogadni, menekülsz a szeretet elől. Esetleg szociális fóbiáid vannak.

Ezek a te belső tartalmaid, próbáltam volna kérdezni, hogy közelebbit mondjak. Nagyon ellenségesnek, és támadónak érezlek.

febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mivel az álom szimbólumai a tudatalattidban rejlő elfojtott (nem tudatos) érzelmek tartalmai,tehát a megfejtésnek nem a fizikai kutya lesz a kulcs,hanem az általa képviselt tulajdonságok...és most a szádba rágtam.


PL. Az itteni hszeid alapján:

- kényszeres bizonygatása egy családtagnak vagy hozzád közelállónak (akár magadnak,mivel az agresszív állat belső konfliktusra utal),hogy te igenis nagylelkű,családszerető,ragaszkodó,hűséges és védelmező vagy..


további jelentései:ragaszkodás, felszabadultság,boldogság,intuíció,tudatküszöb (Cerberus-pokol kapujának őrzője) stb.


olvasnivaló:


[link]

[link]

[link]

febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tehát még1x,mert közben mást is csináltam:


a megfejtésnek nem a fizikai kutya lesz a kulcsa,hanem az általuk képviselt tulajdonságok.

febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!