Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Annyira valóság...

Mit jelenthet? Annyira valóságosnak tűnt.

Figyelt kérdés

Anyukám lassan 3 éve meghalt. Szoktam vele álmodni elég sűrűn, de most érdekeset álmodtam. Meg is maradt bennem.


Álmomban a régi szülőházamban voltunk, ahol felnőttem, vele és a nagyszüleimmel (ők már ezer éve meghaltak). Nagypapa nem szerepelt az álmomban.

Nagymamát láttam, de anyunak csak a hangját hallottam, mintha be lett volna zárva valahova. Nagymama mondta, hogy most vele vagyok, vele lehetek.

Én anyu után kérdezősködtem, ő válaszolt, hogy itt van, és tud mindent, ami velem történik.

Mondtam neki, hogy az nem elég, én vele akarok lenni. Azt mondta anyu, hogy jó, akkor majd megkérdezi Istent, hogy megengedi-e, hogy mehessek hozzá. Mondtam neki, hogy jó, kérdezze meg, mert menni akarok hozzá végre.

Azt mondta, megkérdezi, és majd elmondja a végeredményt.


febr. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy az alváshoz kApcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fantazia valoszinuleg, illetve nyilvan vagysz arra, hogy ujra beszelhess vele es agyad megtrefalt egy kicsit almodban. Nehany napig felkavar, de nem lesz valtozas/folytatas, en is szoktam ilyesmiket almodni veluk.
febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az álom nem fantázia. Fantázia ébren van.
febr. 26. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:

#1


Elakadt a lemez?

febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!