Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem emlékszem nagyon az...

Miért nem emlékszem nagyon az Álmokra? Menyire lehet valóságos? És mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval 2 fajtát álmodtam az első álmom az az egy kórházban volt,de az álmom olyan valóságosnak tűnt hogy megcsíptem magam és úgy jöttem rá de még álmomba is éreztem. Aztán a második álmomban mindenfajta misztikus lény volt az udvarunkon egy sárkány el vissza repült a fa és a ház között és azokra mindig leszállt! Én közeledtem felé és mondtam legyünk barátok és minden igaz tűzet lőtt rám. Utána kerestem tobit (Harry pooter) hasonló volt csak kicsit másabb kínézzettel.

Egy Szőke kislány volt a udvarunkon egy bottal a kezébe és tőle kérdeztem ne tudja hol van és rámutott egy szakadt böröndre és abban aludt. Utána felébresztetem és meg akartam mutatni szüleimnek de ott már megszűnt az álmom.


Én 1 évente kb 2-szer álmodom ilyen valóságosat az álmaimra sose emlékszem miért?



2014. nov. 13. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az "évente kb 2-szer" és a "sose" egymást kizáró kitételek!

.

Megcsípted magad álmodban, hogy tudd, álmodsz?

.

[link]

2014. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De tényleg így volt! Az a álom nagyon valóságos volt.
2014. nov. 13. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!