Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segitseget szeretnek kerni...

Segitseget szeretnek kerni ezzel az alommal kapcsolatba a tobbi lent ?

Figyelt kérdés
Par evvel ezelott volt egy abortuszom,es az elotti nap a mamammal almodtam, lent fociztunk a barataimmal es a baratnom szolt hogy a mamam ott figyel az ablakba(mikor elt mindig mikor lementem jatszani mindig figyelt engem) es felmentem a dombra es a domb felvitt a mamamhoz, es akkor az egesz szoba fekete lett,es a mamam is feketebe volt es rettenetesen szomoru volt,utana evekig nem almodtam vele, 3-4 evvel ezelott ujra almodtam vele es ultem az agyon, es bejott anyam hogy kerjek bocsanatot a mamatol es nem lattam a fejet csak a testet,es csak megoleltem a mamamat. Szerintetek?Mamam megharagudott ram nagyon?

febr. 27. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé zavaros a sztorid és a kategóriát sem túl jól választottad ki. Nem hiszem hogy haragudott rád a mamád, ha szerettétek egymást, amíg élt, akkor emiatt nem kell aggódnod.
febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy újból abortuszod lesz. Így figyelmeztet a mamád.
febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alommal kapcsolatban? Embernél nem alomnak hívják az utódokat.
febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lelkeink folyamatosan születnek vissza, sokszor egymáshoz, különböző szerepekbe.

A lélek nem tudott leszületni, de megbocsájt, lehet most újra megpróbálná, de az is lehet hogy azt üzeni hogy máshová született inkább.

Ez van, a múlton nem tudsz változtatni, kérj magadban bocsánatot az abortusz miatt attól a lélektől, gondolj rá szeretettel, és ennyi.

febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!