Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodjak tudatosan?

Hogyan álmodjak tudatosan?

Figyelt kérdés

Szeretném megtanulni a tudatos álmodást és ehhez szeretnék segítséget kérni.



(Ha esetleg valaki meg tudja tanítani annak nagyon örülnék.)



febr. 29. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami a "legegyszerűbb" -és leghasznosabb más okból is, az az, hogy tudatosan, és folyamatosan ellenőrizd a környezetedet, hogy valóság-e vagy álom.

Egy pillanatra ránézel a kezedre, elképzeled hogy megnő, vagy esetleg hogy te repülsz, vagy hogy a szoba ahol vagy valódi-e, stb, és ezt nagyon gyakran 20-30 percenként heteken keresztül csinálod, "kényszeresen".

Ezt utána átviszed már álom állapotba is, és ott fel fogod ismerni hogy álomban vagy.

márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
+ írd le az álmaidat
márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Éber tudattal menj be álomba vizualizácioval, forgással
márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az vált be, hogy mikor random felébredek reggel 5-6 körül, akkor picit fent vagyok, pl kimegyek inni vagy mosdóba, aztán visszafekszek és nyugisan visszaalszom. Ilyenkor gyakran előfordul, hogy jön egy tiszta álom. Ez nem ugyan az, mint a tudatos álom, mert még nem irányítom, de az érzékelés, tudatosság benne sokkal intenzívebb, tehát ez egy jó kiindulási pont, mert ezt már lehetne formálni kedvemre, de nem mindig akarom, mert általában alapból kellemes a környezet, a cselekmény és csak hagyom sodródni és elmerülök az intenzívebb érzékelésben.
márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
En csak ugy tudok tudatos alomba menni, ha van egy ember, aztan gondolatba felidegesitsuk egymast, meg a szocsata oda vissza, aztan annyira felidegesit hogy tejesen valosagosan, eroteljesen elkepzelem hogy ott van elottem es osszeverekszunk, persze csak jatekbol, de probaljuk lenyomni egymast
márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el Michael Raduga A fázis nevű könyvet.

Ebben a könyvben minden le van írva ezzel kapcsolatban, nagyon profi.


Pár dolog:

1. Határozd meg magadnak, hogy mit akarsz csinálni a tudatos álomban, enélkül nehezebben jön létre a tudatos álom.

2.csinálj álomnaplót, minnél több mindent tudsz felidézni annál nagyobb az esélye a tudatos álomnak.

3. Ha létrejön a tudatos álom, fennt is kell tartani a tudatosságot, pl azzal, hogy álmodban a kezeddel megsimítod az ott levő dolgokat, vagy jobban szemügyre veszed a dolgokat.

4. Sokféle valóságteszt létezik, de csak egy megbízható van, ha közelről huzamosabb ideig megfigyelsz valamit, álomban elkezd megváltozni a kinézete.


Ezeket a dolgokat Radugától vettem, ennyi jutott az eszembe.

márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sergio Magana A tolték titok is jó könyv.


Neki van egy álomültetési gyakorlata is, Raduga könyvében ez nincs meg.

6 os vagyok.

márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Raduga könyvét nem olvastam. Nálam ösztönösen jött mindig, hogy megsimítok valamit. Pl egy szép bársonyfüggönynek vagy mondjuk egy lépcsőkorlátnak is tudom élvezni az érintését. Az is jött ösztönösen, hogy jól szemügyre vegyek bizonyos dolgokat. Mert ezek is jó érzések tudatos álmokban.
márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az az álomültetés?
márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már olyan rég foglalkoztam vele, hogy nem tudom elmagyarázni az álomültetést.


Fent a van a neten Sergio Magana álomültetési gyakorlata, le van írva A tolték titok könyvbe is.


Tudod én már régen nem foglalkozok a tudatos álmodással, mert hasztalannak tartom, csak régen foglalkoztam vele, mert érdekesnek tartottam.

márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!