Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már veletek ilyen? Mi...

Volt már veletek ilyen? Mi ennek a magyarazata?

Figyelt kérdés

Rosszat almodtam, viszont tudtam, hogy almodok. Eleinte azt hittem, hogy a valosag, aztan valamibol kikovetkeztettem, hogy nem, ez biztosan alom. Amikor erre rajottem, megprobaltam felebredni. Viszont tobbszori probalkozasra sem sikerult, es az alom folytatodott.


Akkor most aludtam vagy nem?


márc. 13. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt már. Tudatos álmodás, plusz álom az álomban, amiben van egy álom amiben álmodsz, kb mint a rétegek.


Aludtál, csak álmodban rájöttél, hogy álmodsz. Ennyi. :)


Nekem akkor szokott lenni, ha fizikailag nagyon fáradt vagyok, agyban meg pörgök, vagy stresszes vagyok.

Talán azzal lehet összefüggésben, hogy mennyire mélyen alszol.

márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt már tudatos álmom is, álom az álomban is, hamis ébredés is, alvásparalizis is.

De van az a legijesztőbb változat, ami nem álom az álomban, hanem egyszerre vagy tudatában annak amit álmodsz és annak is, ami a fizikai valóságban van. Érdez magadon a takarót, hallod, hogy szól a tv, stb, de hiába vagy tudatos, nem tudsz az álomból kilépni.

márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!