Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Képes vagyok meg állmodni a...

Képes vagyok meg állmodni a jővöm és mikkor az életben meg történik akkor ugrik be az az álom kép! Volt egy álmom 16évesen most 19 vagyok az álmomban láttam egy lányt ballagasi ruhaban magyarázat?

Figyelt kérdés
azt a mostani csajom kepeit nézve facebookon a ballagasi képénél be villant a több éves állomkép?

2016. márc. 9. 00:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és álmomban facebookon azt kérdezte mi ugye nem veszekszünk majd soha! A minap pont ezt irta!! Ezzel a lányal láttam az életem egy idö sikban fenykep-talalkozás-eskuvo igy ment végéig de csak egy pár percesek Voltak és uttana suhanás szerü érzésel léptem a következö reszhez az alom vége az eskuvo volt!!
2016. márc. 9. 00:23
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok :D
2016. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg macskàs szüleivel lako palirol àlmodtam és bevonzottam..mindig késöbb esnek le dolgok hogy vki màr ezt beprogramozta..
2016. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha már a tegnapi csodás diskurzusunkat törölték,nem kell szégyellned hogy kocsi a farkad...igen kocsi...
2016. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!