Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Nyertem...

Mit jelent ez az álom? Nyertem egy motort, de kicsit bonyolultabb volt.

Figyelt kérdés

Az álmomban egy távoli ismerősöm (álmomban ismertem, amúgy nem)tudtom és beleegyezésem nélkül az én nevemmel, adataimmal vett részt egy játékban, amelynek a fődíja egy motorkerékpár volt.

Tehát nem tudtam arról, hogy az az illető az én adataimmal játszott, ugyanis ő titokban, sunyiban tette ezt - az nem derült ki, hogy miért, de le akarta nyúlni a nyereményt.

Éppen annál az ismerősömnél voltam, be volt nála kapcsolva a tévé és akkor láttam, hogy én nyertem meg egy motort. Tehát pont akkor kellett látnom a tévét és pont ott lennem, mert akkor volt a sorsolás - álmomban úgy volt, hogyha nem láttam volna pont akkor a sorsolást, akkor az az ismerősöm elintézte volna valahogy azt, hogy ő vegye át a nyereményt és soha nem is tudtam volna erről az egész ügyről.

Így ám fény derült a sunyiságára és végül örültem, hogy nyertem egy motort.

A motor ára is szerepelt az álomban, valami 8900000.- Ft rémlik. Gondoltam, jó drága, majd eladom...

Az illető ismerős álmomban pedig egy molett hölgy volt és nem volt szimpatikus, inkább ellenszenves.

A motorokhoz nem értek.

Annak nagyon örültem, hogy nyertem!


Mit jelenthet ez az álom? Várom az elképzeléseiteket!

Köszi!



2014. máj. 15. 20:01
 1/1 anonim válasza:
Vacsorázz ellenszenves ismerős nőknél és ha nem nyúlta le az adataid akkor max feküdj le vele.
2014. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!