Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent történelem-megválto...

Mit jelent történelem-megváltoztatással, Rém Rendes Családdal és egy félelmetes templommal álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy véletlenül megváltoztattam a történelmet, amitől olyan lett a jelen, mintha még mindig a 19. század lenne, de minden ember meghalt és soha nem jött fel a Nap.


Sétáltam a kihalt utcán valami kisvárosban, és amikor a templom előtt jártam, késztetést éreztem rá, hogy bemenjek. Belebotlottam valakibe és ott volt bent a Rém Rendes Család. Ők is véletlenül visszamentek az időben velem együtt még a megváltozatlan történelemből, csak valahol máshol jelentek meg és most sikerült összetalálkoznunk.


Mondtam, hogy nézzünk szét, mert úgy érzem, hogy itt van a templomban a megoldás a problémára.


Ezek után össze-vissza kutattuk a templomot, majd lementem a templom alatti katakombába Bud-dal. Hirtelen elkezdett fújni egy kicsit a szél és megjelent egy szellem-nő. Bud megijedt és elmenekült. Azt mondta a szellem, hogy ő Szűz Mária szelleme, és, hogy "máshogy kell elnevezni a gyereket, hogy visszakapd a normális világot" meg "keresd az öngyújtót". Ezután eltűnt.


Kimentem a katakomából és felmásztam a harangtoronyba, ott volt a Rém Rendes Család. Láttam, hogy valami megcsillan a földön. Felvettem, egy benzines öngyújtó volt. Peggy kikapta a kezemből, hogy már mióta ezt keresi. Ekkor hirtelen elkezdett feljönni a Nap, majd megjelentem a nagyszüleim kertjében már egy látszólag normális világban. Ott volt egy fiatal pár egy újszülöttel, és tanakodtak, hogy mi legyen a gyerek neve. A nő azt mondta, hogy Jim, de én valami agyátvétellel meg tudtam egy pillanatra szállni a pasit, és kimondtam, hogy Johnny. Erre mondja a nő nevetve, hogy "Jó, legyen akkor a neve Jim-Johnny!".


Erre elkezdtem emelkedni az égbe, elkezdett szólni a "Born to be Alive" című szám, és ahogy emelkedtem egyre fehérebb lett minden, mint amikor meghalunk a GTA-ban, aztán felébredtem.


2010. okt. 26. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. okt. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így félálomban csak annyit tudok mondani,hogy valószínüleg azért álmodtál a Rém Rendes családdal,mert szereted a sorozatot..ennyi.Nem minden álomnak van jelentése,valamikor csak azért álmodunk valamit,mert egész nap az járt a fejünkben és ez megjelenik az álmunkban,vagy mert előzőnap épp láttuk a tv-ben,stb.Többre most nem tudok válszolni,még nem keltem fel..
2010. okt. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

sokat ettél. vagy beszívtál XD


am az agy álmodás közben radíroz. a felesleges infókat törli

vagymi

2010. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!