Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez, megint egy hülye álom?

Mi ez, megint egy hülye álom?

Figyelt kérdés

Álmomban iskolában voltam. Az osztályomba járt egy fiatal kollágám és egy régi osztálytársam is. Ez két fiú volt és véletlen csókolóztak, de rájöttek, hogy élvezték. Csalódott voltam, amiért beb.zultak, de elfogadtam, hogy ezt akarták. A valóságban meglehet nem is találkoztak. Az osztályomba járt a volt nejem is. ( A valóságban rájött, hogy lezbikus) Álmomban szerettem őt. De nem egy padban űltünk. Ugyanaz az érzés volt bennem, mint házasságunk idején. Féltékenységet éreztem, azt lestem, ki akar lecsapni rá és attól féltem, hogy hűtlenkedni fog. De ugyanakkor teljesen oda voltam érte. Mint, ahogyan a valóságban is volt. Hozott növényeket az iskolába, mert az ottani eredeti virágokat mi ketten tönkretettük. de, most hozott kis virágokat az osztályba. Szóbakerűlt a halál is. Mert mondta valaki a nejemnek, hogy sajnálja, hogy meghalt az anyukája. Én mondtam, hogy nem az anyukája halt meg, hanem a nagymamája, sajnos az anyós olyan, hogy azt lehetetlen, hogy egyhamar elragadja a halál. (A valóságban anyós él, legalább is még múlthétvégén biztosan élt). Arra is emlékszem, hogy a volt nejemnek éppen megjött. Nem láttam, csak tudtam. És mondta, hogy menjünk, mert nincs nála betét, de én hős lovag egy tampon alakula formált zsebkendővel kívántam megmenteni a helyzetet. Elkísértem a mosdó felé, aztán útban a mosdó felé felébredtem.

Ja és még volt az álmomban egy fekete női ruhába öltözött kopasz öregember. Nagyon ismerős volt valahonnan. Ezen elcsodálkoztam, hogy már ez is ilyen dolgokat csinál. Mivé lett ez a világ. De fogalmam sincs, ki az az ember. Arra emlékszem, hogy ez a női ruhás férfi nagyon ismert, közismert volt álmomban és nagyon szomorú volt. Elszomorított, ami vele történt, de azt nem tudom, pontosan mi volt az. Ja és voltak benne 2 épület fölött villanyvezetékek is. Mintha jól működtek volna.


Rég álmodtam a volt nejemről. Ilyenkor mindig kellemesen ébredek. Egyre ritkábban van benne az álmaimban, talán hónapok óta nem jelentkezett. A valóságban hetente beszélünk telefonon a gyerekek miatt. Elgondolkodtam reggel: Vajon, ha lenne rá lehetőségem, fel akarnék újra szálni ugyanarra a szopórollerra? A választ nem tudom. Ma fel kell hívnom őket kellemes ünnepeket kívánni.


Nem írom, hogy normális választ szeretnék, úgysem kapok. Ezért inkább azt írom, trollok ne kíméljetek. Ha valaki nem tudja megfejteni az álmom, legalább röhögjünk rajta egy jót.



#álom #furcsa #iskola #osztály #exfeleség #genderszennyezettálom
márc. 31. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideje leallnod a kokoval
márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ez olyan hosszú hogy el se olvastam
márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, majd legközelebb rövidebbet álmodok. Amúgy délután szundiztam egyet és álmomban sziklákat törtem.
márc. 31. 18:33
 4/10 anonim válasza:
44%
Velem hasonlo dolgok tortennek. Nekem az almaim 90%a meg is történik.
márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki almodik baromsagokat, ebben semmi kulonleges nincsen... nem vagy kulonleges, nem vagy a vilag kozepe sem, ey nem fogjuk olvasgatni az unalmas litaniadat. A kerdesed amugy mi egyaltalan??
ápr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Éjjel megint álmodtam

Álmomban volt egy tanmese:


Két bölcs szolgájukká tett egy megvilágosodott lényt, egy embert. Elküldték dolgozni. Egy idő után nem tért vissza a megvilágosodott lény, így a keresésére indultak. Meg is találták. Elszörnyedve látták, hogy a megvilágosodott lény már nem volt megvilágosodva. Ez egy "Paradicsomi oltár" nevű hely közelében volt. Meg kérdezte az egyik bölcs a másiktól:

"Mi az oka annak, hogy ez a megvilágosodott lény visszafejlődött?" A másik bölcs egy szóval felelt neki: "A munka"


Felébredve nagyon elcsodálkoztam ezen az álmon.

ápr. 1. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Koszonjuk a kinyilatkoztatast. Tehat a munka nem nemesit, hanem meg karos is... igazi munkakerulo narcisztikus vagy. 😅
ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A poén az, hogy nem. Tisztességes munkából élek és a főnököm kedveli a munkamorálomat, teherbírásomat, terhelhetőségemet. Ezért írtam, hogy felébredve nagyon elcsodálkoztam ezen az álmomon. Meg különben is mi a f.szom az a "paradicsomi oltár"? Hogyan tudta ezt az agyam igy összeszerkeszteni, mert nagyon érdekesen hangzik.
ápr. 1. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem minden azt jelenti ami látszik
ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk odahaza lusta disznó vagyok, trehány ember.
ápr. 1. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!