Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van aki tudja befolyásolni az...

Van aki tudja befolyásolni az álmát?

Figyelt kérdés
A válasz igen. A kérdésem, hogy miből érdemes megtanulni, mennyi idő, és milyen hatásos? Tapasztalatokat szívesen olvasok.
2010. okt. 28. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A legjobb ha gugliba beírod, hogy "tudatos álom" vagy ha jól tudsz angolul, akkor "lucid dream". És akkor válogathatsz a különböző technikák közül.

Az meg változó, hogy kinek mi a hatásos. Azt neked kell kitapasztalni.

Nekem ma este pl úgy sikerült, hogy éjjel felébredtem..kimentem inni, és amikor visszafeküdtem, csukott szemmel elkezdtem látni a színes foltokat mozogni (hipnagóg), és akkor próbáltam magam elé képzelni egy tájat. És végül a képzeletem és a foltok átalakultak álommá, és még mindig éber voltam.

És utána mondogattam magamban, hogy ébernek kell maradnom, azért, hogy ne "aludjon el" a tudatom.

Az első pár alkalomnál mindig izgatott lettem, hogy hurrá végre sikerült...és mindig pár másodpercen belül fel is ébredtem. De egy kis gyakorlással hozzá lehet szokni, és akkor már több időt tudsz ébren álmodni. :)

Sok sikert! :)

2010. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
amire utoljára gondolsz arról fogsz álmodni!
2010. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!