Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogylehet tudatosan álmodni?...

Hogylehet tudatosan álmodni? Tehát amikor tudod hogy ez csak egy álom? Vagy egyáltalán lehet ezt valahogy befolyásolni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 19:30
 1/4 Snowpehely válasza:

[link]


A Google jo barat, tudod.Csak be kell irnod, hogy TUDATOS almodas....Nem nagy cucc, en is ezt csinaltam.Na es mi volt az elso talalat?


Azert remelem itt megtalalod a valaszt a kerdesedre.Engem is foglalkoztatott a tema(valamilyen szinten), megprobaltam, de nalam nem mukodott...csak reggel elkestem a sulibol..:D Ennyi.Azert sok sikert

2011. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sikerült már, valamelyik nap. Kemény 6-7 mp-re :D:D rémálmom volt és sikerült rájönnöm hogy álmodom, aztán mivel olyan félelem fogott el az álmomba inkább felébredtem (simán arra gondoltam hogy ébredjek fel)
2011. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bslayer15 válasza:
Videojátékokkal való játszás valamilyen szinten elősegítik a tudatos álmok gyakoriságát. Sajnos nem tudom hol olvastam, így az igazoló link most elmarad, de az biztos, hogy nekem viszonylag sűrűn vannak, és sokat szoktam játszani.
2011. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attól függ, mekkora a fantáziád.


Amúgy ha méjjen alszol, nem befolyásolható.

2012. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!