Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez az álom?

Jelenthet valamit ez az álom?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és teljes mértékben meg vagyok győződve, hogy nem vagyok meleg! Azt álmodtam, hogy a legjobb barátommal csókolóztam!
2010. okt. 28. 21:35
 1/3 anonim válasza:
49%
Ez semmit sem jelent, az álmokat nem szó szerint kell értelmezni. Keress valami mögöttes értelmet. Én pl. álmodtam már olyat, hogy az apámmal csókolóztam, pedig nyilván nincsenek egyikünknek sem ilyesmi hajlamai, csak éppen akkoriban eltávolodtam tőle az életben, stb... Ha ért valami bármilyen indíttatású negatív vagy pozitív impulzus a barátoddal kapcsolatban, akkor ez így jelent meg álmodban, a számodra fontos személyek, akikhez valamiféle érzések fűznek, gyakran furán jelennek meg az álmokban. Én legalábbis így tapasztaltam, de ezt te tudod magadnak a legjobban értelmezni.
2010. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden álom jelent valamit, de minden álmot az egyén szemszögéből kell értelmezni, gondold végig, számodra mit jelentenek a képek, amiket álmodban láttál, milyen hatások értek mostanában, milyen események vannak kilátásban.

Nekem vannak jós álmaim, nem pont szó szerint, de nagyon határozottan, és mostanában nem egy ilyen valósult meg, pontosabban egy sorozat, úgyhogy most már nem kicsit vagyok kíváncsi a további fejleményekre. De vannak olyan álmaim is, amiknek teljesen más az értelme, pl. egy adott probléma megoldásához segít hozzá aktuálisan, vagy csak szórakoztató, mert pihennem kell, volt már olyan is, hogy álmomba álmodtam, na az is egy érdekes kategória.

Volt már olyan álmom is, ami egy komolyabb megfázástól mentett meg, az történt, hogy nyitott ablaknál aludtam el, és nagyon hideg lett éjjel (nem számítottam rá előre, enyhébb téli napnak indult), és valamiért kitakaróztam, és azt álmodtam, hogy vonaton utazok, és nyitva van a vonat ablaka, és nagyon gyorsan megyünk, oda csap a huzat, aztán egy közeli ismerősöm utazott velem, és szólt, hogy zárjam be az ablakot, erre ébredtem fel az éjszaka közepén, de a közeli ismerős helyett a madaraim csicseregtek eszeveszettül, mert ők is fáztak, szóval még időben bezártam az ablakot, mielőtt mind lebetegedtünk volna, és még aludtam néhány órát reggelig.


Az álmodat csak te tudod megfejteni, hajrá.

2010. okt. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket!
2010. okt. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!