Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha többször azt...

Mit jelent ha többször azt álmodom hogy lezuhan a repülő miközben rajta ülünk? Meg tegnap éjszaka is azt álmodtam hogy meghaltam álmomba és szellemmé válltam semmit nem éreztem csak átmentek rajtam az emberek és senki hallott meg miközben beszéltem

Figyelt kérdés

Júniusba megyün németbe repülővel és ezaz álom kicsit felkavart...

Lehet hogy valaki üzenni akar a túlvilágról hogy ne menjünk mert valami katasztrófa fog történni?

Segítsetek!



2023. máj. 12. 21:32
 1/3 anonim válasza:
Szerintem semmi baj! Olvass utána kérdezz rá. De aki meghal az álomban, annak hosszú élete lesz
2023. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat nmtudom amik a neten vannak azok nagyresze kamu en igazi josnoknek hiszek meg persze talalgathattok is enis csak talalgatni tudok egyelore megkerdeztem ma egy josnot de meg nm valaszolt gondolom mert nincs neki ideje de remelem hamarosan valaszt kapok a kerdesemre...
2023. máj. 12. 21:45
 3/3 anonim válasza:
1vok. Én poénból elmentem egy jósnőhöz. Azt mondtam h másnap meghalok. És lám élek és virulok
2023. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!