Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már többször álmodtam ugyan...

Már többször álmodtam ugyan azt miért? Veletek is volt már ilyen? /lent/

Figyelt kérdés
már legalább 10szer állmodtam 1év alatt,hogy ülök a repülön és lezuhanunk!mindig más formában.nagyon ijesztő és utána napokig bennem van.szeretnék majd egyszer repűlni de ezek után nem bíztos,hogy mernék.nemrég azt is állmodtam,hogy láttam lezuhanni a repcsit és nem mertem sokáig ránézni a repülőkre nehogy tényleg megtörténjen!
2010. okt. 29. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kisgyermek korom óta vannak álmaim rémálmaim visszatérő álmaim. Nem pont ez hogy lezuhantam, de visszatértő volt. Ennyi év után már rájöttem, hogy csak akkor szabadulok meg ezektől az álmoktól,ha megoldom őket. Már álmomban tudom hogy ezt már álmodtam és kell keresnek egy megoldást. Neked az lehet a megoldás, hogy ha megint ezt álmodod, vagy ne szállj fel rá, vagy ha felszálltál mondjuk szólj a vezetőnek hogy vigyázzon mert lezuhanhat. Tudom hülyén hangzik de én befolyásolom az álmaimat és így találok megoldást és azt amit 5ször megálmodtam 5ször próbáltam jól befejezni és a végére meglesz a megoldás, és nyugodtan alszol. sok sikert :)
2010. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan,hogy minden 3éven keresztül minden évben ugyanazt álmodtam.Ráadásul elég szörnyű álom volt :S.
2010. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*az első "minden" nem kell..
2010. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nekem gyerekkorom óta van egy visszatérő álmom..: kimegyek az udvarra és a házunk mögött lévő dombról farkasok jönnek át az udvarra és üldöznek én meg futok és zárva az összes ajtó és csak futok a nagy semmibe..de mindig fel ébredek és sosincs vége.

de ezt úgy kb 6 éves korom óta minden évben párszor visszatér ezaz álom.=(

2010. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
*ez
2010. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az álomban szereplő részleteket nézd, ne az hogy hányszor álmodod ugyan azt. Nézz utána álmoskönyvekben, próbálj arra visszaemlékezni, hogy mien tárgyakat láttál, mik (vagy kik) szerepeltek benne. Ha hiszel az ilyen dolgokban (bár ha ezo kategóriába tetted akkor gondolom igen), akkor olvasd el a jelentéseket, próbáld végiggondolni hogy mi az üzenet. Valószínűleg azért térnek vissza, mert fontos jelentőséggel bírnak, igy amíg megoldatlan, akár ugyanolyan, akár más formában, vissza fog térni.
2010. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ja és mégvalami.

Az álmok legtöbbször nem közölnek közvetlen értelmet.

Például ha csók szerepel az álomban, árulást jelent. NE FÉLJ, semmi köze nincs repülő lezuhanásához az álmodnak. Idézd fel a kissebb részleteket! Lehet, hogy pont abban van a lényeg. De ha van olyan családtagot, barátod, ismerősöd, aki igy haltmeg, lehet hogy ez nem hagyja nyugodni a tudatodat.

2010. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!