Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször /kb 4-5 alkalommal/...

Többször /kb 4-5 alkalommal/ álmodtam hasonlót mint éjszaka. Ennek lehet valami oka?

Figyelt kérdés
Nem szoktam az álmaimban okot keresni, de az elmúlt fél évben többször álmodtam halott kisgyerekekkel. Mind 5 évesnél fiatalabbak és 2szer az én kisbabáim voltak. Mondanom sem kell mennyire nyomasztó ez a helyzet :S
2011. jún. 26. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2011. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy még nincs gyerekem, de van egy unokaöcsém és unokahúgom. Rájuk elég gyakran vigyázok.
2011. jún. 26. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kit érdekel?
2011. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sztem csak akkor lenne durva a helyzet, ha hetente többször is álmodnál ilyesmit. Ez természetes, viszont ha sokat rágódsz ezen, akkor is előjöhet az ilyesmi. Sztem azért álmodunk sokszor rokonokkal, ismerősökkel, hogy az agyunk felkészítsen különböző helyzetekre, ha pl. meghal valaki fontos számunkra, hogy fogunk reagálni rá, hogyan lépünk túl rajta. Csak megismertet minket az élet bizonyos szituációival.
2011. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!