Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban találko...

Mit jelent ha álmomban találkoztam egy emberrel akivel rossz viszonyban voltunk?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és bevallom, azóta félek a sötétben mióta az az ember bántan akart. Este nem merek az ablakra nézni, se az ajtóra, mert félek hogy ott áll. Volt már olyan húzása hogy mászkált az ajtó előtt, és az ablaknál is.

Azt álmodtam, hogy találkoztam vele, sötétbe az utcán é el akar hívni valahova... Szaladtam el, ő meg utánam... Ennyit tudok, mert felébredtem.


2010. nov. 4. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem sikerült feldolgoznod a sokkot amit okozott. Velem is volt már ilyen, hogy egy régi fájdalmas dolgot újra átéltem álmomban, és sírva ébredtem fel...
2010. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!