Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az egyik álmomban,17 évesen...

Az egyik álmomban,17 évesen volt egy kisbabám, felkeltem aztán megint elaludtam, utána meg gyilkolnom kellett. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és azt álmodtam hogy kisbabám volt. Nagyon imádtam, és látszólag semmi gondom nem volt azzal hogy 17 vagyok. Aztán felkeltem valamire de visszaaludtam, akkor meg menekülnöm kellett emberek elől mert mintha az lett volna a feladatuk hogy megöljenek mindenkit és aki életben marad azt elengedik. Engem is leszúrtak késsel, azt hittem meghalok de végül nem, egy másik valaki segített utána nekem.

Ennyire emlékszem..jelenthet ez vmit? Csak mert a kettő nem jön össze sehogy..


2010. nov. 8. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom de érdekelne hogy mit jelent az álmod meg lep hogy ilyet álmodtál, ez az véget is lehet mert lefeküdtél egy fiúval aki lehet hogy használt gumit de a tudatalatid azt tudatja veled hogy jaj ugye nem leszek kismama vagy valami ilyesmi .
2010. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy valaki erre is fog gondolni, de ez nem valószínű mert még szűz vagyok :)
2010. nov. 8. 13:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de disznókkal nem állok le :)
2010. nov. 8. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:

:D

jó válasz!!

2010. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó válasz , én azért meg ismernélek közelebről 18 fiú vagyok csak az a baj hogy már elígértem magam egy másik gyakori kérdéses lánynak ér arra várok hogy vissza írjon remélem vissza ír :) hát ennyi de ha nem ír vissza akkor meg kereslek :) paparapara :)
2010. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezt most buktam? :D Szegény én xD
2010. nov. 8. 15:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez társkereső oldal is ?????:O:o:O:O
2010. nov. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen :)
2010. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök jó.Főleg h nem tod kivel beszélsz.
2010. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát így tényleg poén xD
2010. nov. 10. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!