Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem volt vagy csak elaludt...

Szellem volt vagy csak elaludtam? De akkor miért nem éreztem, azt amit ébredésnél érez az ember?

Figyelt kérdés

Éjjel nem tudtam elaludni, egyfolytában csak járt az agyam.

Kiakartam menni a wc-be és kb ez volt az ucsó gondolatom.

Utána nagyon gyorsan és hangosan jöttek a gondolatok, de egyiket se tudtam követni, mindig más és más volt, meg olyan volt mintha valakivel beszélnék/veszekednék. Elég zaklatott voltam. Az ablakomban láttam 2fejet, felültem rájuk néztem és jöttek tovább ezek a hangos zavaros gondolatok. Majd egyszer csak "felébredtem" (azóta se tudom hogy ébredés volt e egyáltalán), és azon gondolkoztam, hogy előtte min gondolkoztam, nem emlékeztem semmire.


2011. jún. 23. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem álmodtál
2011. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok kiakartál menni wcre de hirtelen elnyomhatott az álom:)
2011. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

lehet alvajartal.En is alva jartam.Altalaban mikor zaklatottan aludtam.Volt hogy en is a wc-re akartam kimenni, de az erkelyen kotottem ki.Fogalmam sincs miert.Altalaban az ember felig ebren van ilyenkor.Ha zavartalanul visszaalszik akkor elfelejti, de lehet hogy felebresztik, vagy felebred magatol es akkor emlekszik ra.

Sot, nekem anyum meselte, hogy regen almomban idegen nyelven veszekedtem vele(valoszinuleg angolul), pedig akkor meg csak 3-ikos voltam es nem tudtam folyekonyan beszelni angolul, se mas nyelven, csak magyarul.Meg az is lehet, hogy valami ismeretlen nyelven beszeltem.

Amugy szolj a korulotted levoknek, hogyha legkozelebb igy viselkedsz, ne ebresszenek fel, barmit mondasz ertsenek egyet veled, es kuldjenek vissza aludni.Ez segit, mert nem zaklatod fel magad, illetve elfelejted.

2011. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most pedig egy ezós válasza. Szerintem is alva jártál. Az ilyen viselkedés nem jellemzö a szellemekre. De többet tudnék ha elmondanád hogy mikor történt az eset, és hogy az az elötti napokban tudtál-e normálisan aludni. A házadban nincsenek fedetlen elektromos vezetékek, vagy áram zabáló elektromos készülékek? Mert azok is okozhatnak halucinációt. Föleg zavart tudat állapotban.
2011. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2óra és fél 3között éjjel. És előtte lévő nap is nehezen aludtam el.

A számítógép pl áram alatt van, mert eltört az elosztó kikapcsológombja. A fejem alatt meg a telefon modemje van bedugva.


Köszönöm amúgy a válaszokat.

2011. jún. 25. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Hajnali 2, 3 óra? Ne is csodálkozz hogy szellemeket látsz. Íme a diagnózis. Tartós kialvatlanság, és elektromágneses tér által kiváltott halucináció. Nyugi, nincs nálad szellem. :)
2011. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Minden esetre érdekes történés volt:)
2011. júl. 1. 21:34
 8/9 anonim válasza:
ennek lehet egy olyan oka is, hogy elalváskor a jobb és bal agyfélteke nem egyszerre alszik el, és így amíg az egyik kikapcsol, a másik még ébren van, akkor hallucinálsz és hangokat hallasz+ még mászkálhatsz is közbe, de így kijössz belőle, szóval valószínűleg ezért nem vetted észre hogy felébredsz. velem is volt már ilyen többször, de leggyakrabban csak hangokat hallottam mert tudom hogy lehet tőle hallucinálni és inkább nem nézelődtem, hátha megijednék XD
2011. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) érdekes.
2011. júl. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!