Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álomról nem szeretne...

Tudatos álomról nem szeretne vki beszélgetni velem aki ért is hozzá?

Figyelt kérdés
Légyszi! Légyszi !Léééégyszi
2011. jún. 14. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, mikor az ember úgy álmodik, hogy közben tudatában is van vele? Szóval, ha álmodok tudom, hogy az csak álom?
2011. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem csak tudod álmodban h álmodsz de irányitod is azt. Pl: embereket keresel, ha azt mondod magadba leülsz akk álmodban leülsz.. Ilyesmi... fordult már veled elő ilyesmi?
2011. jún. 14. 23:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Még nem, de szívesen átélném. Érdekes élmény lehet.
2011. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olvasgass róla nyugodtan.. tudatos-álom.hu
2011. jún. 14. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2011. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazán nincs mit! :)
2011. jún. 14. 23:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig életemben egyszer sikerült.azóta próbálkozok,h megint sikerüljön tudatosan álmodni,mert fantasztikus
2011. jún. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért, de ez engem is érdekelne... mesélnél róla egy kicsit?
2011. jún. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dadim ***** válasza:

Életem egy rövid szakaszában nekem sikerült irányítani az álmaimat.

Fantasztikus élmény volt!

Körülbelül 2 hétig tartott,aztán elvesztettem a fonalat sajnos. Máig nem tudom,miért ment akkor és miért nem ment utána,pedig elemző típus vagyok-elhiheted sokat filóztam rajta. Azóta eltelt sok év,mégis néha lefekvés előtt érzem azt az izgalmat: talán ma éjjel újra sikerül.

Próbálgasd és legyen szerencséd:)

2011. jún. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bárcsak soha soha soha nem álmodnék! Még az is jobb lenne...


Kiskoromban volt egy visszatérő rémálmom és észrevettem h gondolkodom álmomban attól kezdve magamévá tettem az álmaimat. Az volt amit én akartam! Én irányítottam mindent a helszineket, az időt, embereket sem kellett keresgélnem mert ha akartam ott voltak. Később megtudtam ez azt jelenti h tudatosan álmodok. Fejlesztettem a képességem, de egy idő után már nem voltak határok. Aztán kezdtem megunni a dolgot és hagytam h az alapálmom mennyen tovább ahogy akar. Egyszóval ha elkezdek álmodni nem nyúlok bele hagyom h mennyen. De rossz vége lett. Egyszer csak azt vettem észre h nem tudom elkapni az álmom és nem emlékszem az álmaimra, persze tudom h álmodtam mert villantak be képek.


1-2 éve nem tudom irányítani az álmaimat azóta kínoznak. Az álmok bosszúja! Mindig olyanokat álmodok h vmelyik ismerősöm vérbe fagyva fekszik előttem, vagy a valaki meghal, de ezt már csak akkor tudom meg mikor felébredek mert beugrik egy kép és engem öl az ideg h miért nem tudtam rajtuk segíteni. Tudom h ez csak álom de a legtöbb álomnak jelentése van és ettől félek...

2011. jún. 15. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!