Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodom, hogy pisilnem...

Ha azt álmodom, hogy pisilnem kell, és álmomban elmegyek WC-re, akkor miért nem megy? Ha menne, akkor bepisilnék?

Figyelt kérdés
NEM viccnek szánom a kérdést, én tényleg komolyan kíváncsi lennék rá!
2010. nov. 16. 09:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%
Szerintem örülj olyankor h nem megy. tuti bepisilnél, mással is fordult elő ilyesmi
2010. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

ilyen velem is szokott lenni :DD

kiskoromban be is pisiltem,

de már nem, fölébredek időben :)

2010. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hűha! O.o Akkor még jó, hogy én is felébredek! Egyébként meg, ha ilyet álmodok, akkor úgy kelek fel, hogy ha most van valaki a klotyón, akkor bepisilek! Köszi a válaszokat! :) Kaptok zöld mancsot!
2010. nov. 16. 09:49
 4/13 anonim válasza:
93%

Velem gyakran van ilyen. Ilyenkor azt álmodom, hogy elmegyek pisilni, de nem múlik el az érzés, és csak keresem újra és újra a WC-ket. Szerintem nem pisilnél mert én pisilek álmomban, aztán mindig csodálkozom, hogy miért nem múlik el az érzés. :) Szerintem ez akkor következik be, ha pont az álmodós mélyalvásnál telik meg a hólyag, abból nem olyan egyszerű felébredni, viszont a fizikai inger miatt belekeveredik az álomba a pisilhetnék.

26/N

2010. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utsónak igaza van. Én is gyakran álmodom ezt. Ha nem a mélyalvós fázisban vagyok, akkor simán felkelek, és kimegyek pisilni.
2010. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
59%

Én lefekvés előtt nem iszom túl sokat, és elmegyek előtte pisilni..


Valamiért ilyen soha nem fordul elő velem.

2010. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én meg mindig sokat vedelek, úgyhogy velem nagyon sokszor előfordul. x)
2010. nov. 16. 10:48
 8/13 anonim válasza:
100%

Ugyanezt álmodom én is , mint a 9:52-es!

Csak keresem és keresem a wc-t, de sehogy sem sikerül elvégezni a dolgom!

Érdekes dolgok ezek!!!

2010. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%
Velem is volt ilyen nemrég, persze már többször is, de erre emlékszem, pisilnem kellett álmomban, meg is lett a WC, de mégsem tudtam bemenni, aztán szerencsére felébredtem, és igazából be is tudtam menni a Wcre. Én is mindig azon gondolkodom, hogy most ha betudtam volna menni álmomban is a WC-re, akkor bepisiltem volna...? vagy azért ez nem így megy...?
2010. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vizelési ingerkor álmodik az ember wc-vel.

Egyébként én se tudok álmomban wc-zni, és folyton attól viszolygok álmomban, hogy valaki meglát, megles, szerintem ez egyfajta tudatalatti szégyenérzet a bepisiléstől való félelem miatt.

2010. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!