Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodom, hogy pisilnem...

Ha azt álmodom, hogy pisilnem kell, és álmomban elmegyek WC-re, akkor miért nem megy? Ha menne, akkor bepisilnék?

Figyelt kérdés
NEM viccnek szánom a kérdést, én tényleg komolyan kíváncsi lennék rá!
2010. nov. 16. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ÍGY pisilem be 9 évesen!!! Pontosan így!!! SOHA ne pisiljetek álmotokban!!! O.O


20/L

2010. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Én is sokszor álmodtam ilyet, hogy wc ingerem van (nemcsak sárga, barna is) és megyek mindenhová, benyitok, aztán nem tudok wc-zni, mert vagy nem tudom magamra csukni az ajtót vagy látnak közben stb.

Egyszer volt, hogy álmomban sikerült és egy hatalmasat szartam. És hirtelen felébredtem és meg voltam ijedve, hogy tele van a gatyesz, de hál'Istennek nem kuláztam be álmomban.

2010. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van, állandóan szomjas vagyok álmomban és mindent megiszok és marhára kiábrándító, hogy amikor felkelek ugyanolyan szomjas vagyok.:)
2010. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!