Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben tényleg bepisiln...

Szülés közben tényleg bepisilnek néha az emberek?

Figyelt kérdés

Mondták nekem, hogy mindenki úgy meséli el ezt a szülés dolgot, hogy milyen szép, meg milyen csodálatos.

De arról senki se beszél, hogy az emberek szülés közben annyira erőlködnek. Ez komoly?


2011. aug. 18. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2011. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Kicsit kultúráltabban is fel lehetett volna tenni a kérdést!!!!


A válasz: igen,előfordulhat

2011. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ava87 ***** válasza:
Nem tudom, kinél hogy volt, de bepisilni ha akartam se tudtam volna a katéter miatt.
2011. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen,tök undi,mi?

Anya engem is levizelt.

2011. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

de buta vagy, amúgy már valamelyik nap volt ilyen kérdés kint, csak akkor a terhességre vonatkozóan.

Annyira kiváncsi vagy akkor nézz rá a youtobon a szülésvideóknál.

2011. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
A szülés kicsit sem csodálatos,a szülés fáj,és előfordulnak balesetek igen,de ez ezzel jár.Amikor a kezedbe adják az újszülöttedet,na az a csodálatos,és akkor már nem fog érdekelni,hogy ki látta,hogy bepisiltél.
2011. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted beöntést miért adnak, mert unatkoznak?? Jézusom..
2011. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

A szülés nem szép. Egyáltalán nem szép. A végeredménye gyönyörű, de maga a szülés kifejezetten gusztustalan (láttam már jópárat).

Egyébként nem törvényszerű, hogy bármi is távozik közben a kismamából, de néha azért előfordul.

2011. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

3,5 óra alatt lett meg a fiam, folyamatosan kérdezgették nem e kell pisilni, én nem éreztem, aztán mikor nyomni kellett jött minden :)

én beöntést sem kaptam, de ott akkor ez senkit nem izgat


sőtt hányni is szoktak egyesek, vér, pisi, kaki, hányás minden van ott...ez van ilyen a szülés

2011. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Át írták a CÍMEMET.... :(((
2011. aug. 19. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!