Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki álmodik még ilyeneket?...

Ki álmodik még ilyeneket? Milyen érzés, és miért van ez? Lehet a reinkarnációhoz kötni, előző életeinkhez például?

Figyelt kérdés

Én álmodtam már, nem is egyszer, hogy víz alatt lélegzek. Általában én is medencében vagyok, és az orromon tudok nagyon lassan levegőt venni, nagyon durva!


Olyat is álmodtam már, h repülök a szobában vagy inkább úszok a levegőben. Nagyon kell koncentrálni, mert különben elkezdek süllyedni.


És azt is sokszor álmodom, hogy futni kéne, de nagyon lassan tudok csak mozogni, és olyan mintha valaki nyomna lefelé, és visszafelé. Általában ezt akkor álmodom, mikor menekülök. Olyan rossz érzés.


Ja, és a zuhanás. Nagyon rossz mielőtt leérkeznék. Szörnyű érzés. Olyat is sokszor álmodok, hogy valamihez "rögzítve vagyok, és mozgok, és ha nem lennék "rögzítve", elszállnék mint egy héliumos lufi. De nem csak lebegek ilyenkor, hanem pl. intenzív pörgésben vagyok. Mintha lánchintában kapaszkodnék...nem ülnék, hanem csak kapaszkodnék.


Sokszor álmodok olyan helyszínekkel, amiket még életemben nem láttam, de ismerősek. És álmaimban többször elmegyek oda, és álmomban tisztában vagyok vele, hogy itt már egy másik álmomban jártam. Durva.


Ezek úgy gondolom, mindenkinek visszatérő álmai. Nektek mi a véleményetek erről?


2010. nov. 16. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretek álmodni, és szerintem ilyeneket mindenki álmodik. De ezek inkább gyerekkoromban, tinikoromban fordultak elő. Ma már 27 évesen nem álmodok zuhanósat, repülőset. Ma már "realisztikusabb" álmaim vannak. Nincsenek benne szörnyek, és képtelen dolgok. (repülés), de akkor is marhaság mindig:D

Olyan,mintha minden este megnéznék egy filmet plusszba:D Reggel, ha nem rakom össze gyorsan, elfelejtem.

2010. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy ezeket írod, szinte mintha a saját álmaimat olvasnám vissza.
2010. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a mai napig vannak olyan testen kívüli élményeim (OBE) amik gyerekkoromban ugyanúgy kezdődtek, mint a te leírásod. Azt "álmodtam" hogy kilebegek a testemből, és nagyon sokáig nem tudtam hová rakni. Most már (25 év elteltével) tudom hogy ez spontán testen kívüli élmény. Soha nem tanultam sehol, de ma már (szinte) tudom irányítani a dolgot, és olyan tapasztalataim vannak, amik számomra bizonyítékkal szolgálnak, hogy mi nem csak pusztán testből állunk, hanem egy sokkal komplexebb "entitás" vagyunk..

Ezek nem pusztán álmok, hanem megtapasztalod a másik énedet is.

Amennyiben ezen "álmaid"közben is tudatodnál vagy akkor ezek nem is annyira álmok.

2010. nov. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Olyat is álmodtam már, h repülök a szobában vagy inkább úszok a levegőben. " Ez nagyon durva, mert énis szoktam ilyet, csak én kint az utcán vagyok ilyenkor. És nagyon durva, felugrok, és uszok, tudok magasabbra menni meg minden. Aztán valami olyasmira emlékszem ezekből az álmokból, hogy mindig a vezetékektől félekxDDDD
2010. nov. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan mintha a saját álmaim lennének, én is ilyeneket álmodtam, hogy elesek biciklivel majd kezdek visszazuhanni a testembe és felébredek
2010. nov. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ilyeneket álmodok. Szinte csodákra vagyunk képesek álmainkban és ez nem durva hanem nagyon bulis! :-)

Víz alatt én se fulladok meg, ugyanúgy lélegzek mint a levegőn. A repülés nálam annyiban más, hogy nem kell koncentrálnom, nagyon is könnyedén lebegve repülök, van amikor úszok a levegőben, vagy úgy repülök mint egy madár, van amikor menekülés miatt repülök akkor már nekem is nehezebb, majdnem elérik a lábamat, én pedig csapkodom a karjaimat, hogy magasabbra szálljak. Nem vagy ezzel egyedül. :-)

2010. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!