Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a megoldás?

Scream85 kérdése:

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátnőm szinte minden éjjel felébred (van hogy többször is egy éjjel) hogy rosszat, hülyeségeket álmodik.

Azt mondta hogy sokszor elaludni is alig tud,mert alig hunyja le a szemét,máris hülyeségek és rossz dolgok járnak a fejében. Sajnos ez miatt mindig nagyon fáradt mert ugye nem tudja kipihenni magát.

Állítása szerint még sokszor nappal is hirtelen eszébe jutnak ilyen rossz dolgok,hülyeségek. Ezt észre is lehet rajt venni,mert ilyenkor szinte minden ok nélkül letört és szomorú lesz.

Most hirtelen 2álma jutott eszembe amiket elmesélt.

Egyik,hogy a saját temetéséről álmodott.

Másik,hogy leégett a háza az irataival meg a bizonyítványaival.

Próbáltam google-ban utána járni,de nem sok sikerrel.

Olyan rossz látni ahogy "szenved" szegény.

Lehet nem jó ötlet,de említettem neki a pszichológust....de nem akar menni.

Mi lehetne a megoldás? Hogy tudnék segíteni neki?

Esetleg azt hogy mit jelenthetnek ezek az álmok?

Nagyon köszi a válaszokat előre is.


2010. nov. 22. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A javaslatom: vegyen ki egy hét szabadnapot a munkából és ezalatt pihenje ki magát. Sportoljon kicsit, tényleg ne sokat csak annyit, hogy kicsit ellazuljon. Ne vonja meg magától ezalatt a hét alatt a hizlaló kajákat. Vidd el moziba, kávézni stb...
2010. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Azt jelenti ez az egész, hogy még nincs semmi tapasztalata az élet vidámságából, jóságából, szeretetéből. Dög unalmas, és szürke az élete. Egyenlő a halállal. Vidd bele az életbe!
2010. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne úgy aludjon el este, hogy NA MEGINT NEM FOGOK TUDNI ALUDNI, hanem valami jóra gondoljon, valami pihentetőre. Sportoljon, hogy kellőképpen kifáradjon estére, igy könnyebben el fog majd tudni aludni. Én ne nézzen annyi horrorfilmet, mert ezek teszik tönkre lelkileg az embereket. Ha ez nem segit, akkor tényleg menjen el pszihológushoz, mert lehet, hogy lelki okai vannak, hogy nem tud aludni. De ne is kényszeritsd, hanem szépen mondd el neki. Sok sikert :)
2010. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Horrorfilmeket nem is szereti,úgyhogy nem néz ilyet.

Még sportolás nélkül is elég fáradt,sztem nem ezzel van a baj. Valamiért állandóan előjönnek nála elalváskor az ilyen fura/rossz álmok. A pszichológust sem erőltetem,mondtam is neki,hogy el is megyek vele.

Nagyon szeretem és olyan rossz látni ahogy kínlódik ez miatt. Nagyon szeretnék segíteni neki,csak nem igazán tudom hogyan.

2010. nov. 22. 16:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ha íratna pl.Frontin-t,az segítene?
2010. nov. 22. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézzen szembe a félelmeivel és merjen a negatív dolgokról gondolkozni! Ha letisztázta magában,hogy a vilában vannak egatív dolgok is és vele is történhetenek,mint mindenkivel,talán kevésbé stresszel azon,aminek amúgy kevés a realitása! Én példáúl ,lehet hülyén hangzódik,de régen sok horror filmet néztem (perzse lájtossal kezdtem) és abban kiéltem minden félelmem ,végefelé közönbösen megtanultam kezelni a látottakat,majd automatikusan meguntam a dolgot és ma már ,csak szimplán untatna a hülye hororr tehát nem nézek! Hugom is akkor félt jobban a filmektől,ha behunyta a szemét,amikor egyszer végig merte nézni,megkönnyebült! Barátnődnek is tudnia kell, merni megálmodni a rosszat,hogy aztán elfelejthesse! Szimpla filozófia! ;)
2010. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézzen szembe a félelmeivel és merjen a negatív dolgokról gondolkozni! Ha letisztázta magában,hogy a világban vannak negatív dolgok is és vele is megtörténhetenek,mint mindenkivel,talán kevésbé stresszel azon,aminek amúgy kevés a realitása! Én példáúl ,lehet hülyén hangzódik,de régen sok horror filmet néztem (perzse lájtossal kezdtem) és abban kiéltem minden félelmem ,végefelé közönbösen megtanultam kezelni a látottakat,majd automatikusan meguntam a dolgot és ma már ,csak szimplán untatna a hülye hororr tehát nem nézek! Hugom is akkor félt jobban a filmektől,ha behunyta a szemét,amikor egyszer végig merte nézni,megkönnyebült! Barátnődnek is tudnia kell, merni megálmodni a rosszat,hogy aztán elfelejthesse! Szimpla filozófia! ;)
2010. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!