Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megoldás-e a szentelt víz...

Megoldás-e a szentelt víz vagy a szentelt kereszt, imakönyv, stb?

Figyelt kérdés
Furcsa dolgokat észlelek mostanában a házban, nem csak én tesóm is. Lehet furcsán hat de másra nem tudok következtetni mint a szellemekre. Kb egy éve volt, hogy éreztem majdnem rögtön lefekvés után, a nagypárnám jobb sarkára (én a balon feküdtem) ránehezedett valami, mintha leült volna oda valami, kb azt hittem szörnyethalok úgy megijedtem... Két hónapja kb leesett valami a polcomról rá a hátamra, de nem láttam a földön semmit, és a polcról sem hiányzott semmi. Az ajtó be volt kulcsolva, az ablak zárva.. Nővérem mondta, hogy már félálomba volt egyik éjjel és rendesen hallotta hogy valami belesuttogott a fülébe egy szót amit akkor értett is, de késöbb elfelejtette, majd tegnap látott valamit, mint ha egy árnyék lett volna besuhanni a fürdőbe.. A kutya éjjelenként meg van veszve.. a házban alszik velünk, kint sem ugatnak a kutyák, síri csined van.. felkapcsolom a villanyt hogy mit ugathat és néz a menyezeten a sarokba.. nagyon nagyon félek az ilyen természetfeletti dolgoktol, szoval most tenni szeretnék ellene. Nem szeretnék semmi szeánszon részt venni, ezt ne is írjátok... Azt sem tudom mi lehet ez, de gondolom szellem.. A szentelt víz, kereszt, biblia használnak vbalamit hogy eltűnjenek ezek a jelenségek??? Vagy mit tehetnék ellene? Légyszi normális válaszokat írjatok, mert nekem ez tényleg fontos.. e körül forog minden gondolatom.. para rendesen..
2011. szept. 20. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami erősen antikatolikus szellem, nem sokat ér ellene a biblia meg a szentelt víz, kb. mint a fokhagyma meg a rozsdás patkó. Persze, ha hiszel a tárgyak erejében, az biztos segít.

Mondjuk, célszerű lenne kommunikálni próbálni vele, akkor talán ki lehetne deríteni, mit akar, ill. hogyan lehet eltávolítani.

2011. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 x) ***** válasza:
50%

Ebből egy dolog valószínűleg nem természetfeletti amit a nővéred hallott.. ilyen velem is előfordul néha félálomban, valószínűleg csak az agyunk játszik velünk ilyenkor :)

Egyébként akassz kereszteket a lakás különböző pontjaira, esetleg gyújts meg valamilyen szelleműző zsályás füstölőt és járd vele körbe a házat az ajtók felé haladva. Locsolj az ajtókhoz, ablakokhoz egy kis szentelt vizet utána. De csak akkor ha már elégett a zsálya és távoztak a szellemek. Nem tudom hatásos-e mert még sosem próbáltam :) de egyébként nem biztos hogy rosszindulatú szellemek csak hát nyilvánvalóan nem mindig öröm együtt élni a szellemekkel.

2011. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Engem ilyen dolgokkal csak felb*szni tudnál, ha szellem lennék. Ave Satanas!
2011. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Evele123 ***** válasza:
100%

Ha leült melléd a párnára, szerintem ufó (ufonauta) is lehetett. Milyen volt az árnyék színe? Ha szürke, akkor férfi ember szelleme és elég nagy energiájú, amit - ne haragudj, ez az igazság - tőletek szív el, mivel nincs önálló energiaforrása. Ha jószándékú, akkor szerencsétek van, de mindenképpen jelezni akarja -igen erőteljesen- hogy ott van. Nálam egy 47 évesen autóbalesetben elhunyt férfi szelleme volt, akit alig tudtam levakarni a házból, a lakásból, mert az aurára tapadva jött utánam. Folyamatosan kell imádkozni Istenhez, meditálni, kérni az illetőt a távozásra, utána követelni, hogy hagyjon békén titeket, mert ő már halott (nem minden szellem tudja, hogy ő már nem él) és semmi keresnivalója nincs az élők között. Engedje, hogy Isten elrendezze a hátrahagyott dolgokat (a 47 éves férfi azt akarta tudatni velem, hogy van egy 17 éves Katalin nevű lánya, akitől nem búcsúzott el és szereti őt), imádkozni kell Jézus Krisztushoz is minden nap, hogy segítsen neki átmenni a fénybe. Végső esetben hívjatok egy reiki-mestert (3a vagy 3b), hogy segítsen nektek. Remélem tudtam segíteni...

Egy reikis srác.

2011. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

bár ez a megoldás nagyon távol áll az olyan kereszény dolgoktól mint a szenteltvíz, de hasznos lehet (már ha tudsz angolul)

[link]

2011. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még a hideg is ráz, ahogy olvasom a kommenteket.. Semmiképp nem akarok kapcsolatba lépni olyasvalamivel ami nem evilági.. semmiképp.. csak félek tőle.. sokan mondják hogy bemagyarázom magamnak,de ez lehetetlen.. meg ha csak én érzékelném de nem.. :S
2011. szept. 20. 17:26
 7/15 x) ***** válasza:
Valamilyen szinten kapcsolatba kell velük lépned ha el akarod őket távolítani :)
2011. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ami a párnámra ült azt nem láttam. Az ágy bal oldalán feküdtem a hasamon, a fejem balra fordítva.. Csak éreztem hogy valami odanehezedett.. nem emlékszem, hogy rögtön odafordultam-e, de ahogy magamat ismerem nem.. de nem láttam semmit.. még csak arra sem gondolhatok hogy a kutya lehetett, mert hiába van éjjel a házba, nem az én szobámban alszik, az ajtómat pedig kulccsal zárom esténként..
2011. szept. 20. 17:29
 9/15 Evele123 ***** válasza:
46%
Még az is eszembe jutott, hogy ezek a tükröt használják átjárónak az asztrális és e világ közötti átmenésre. Ha van tükör vagy tükröződő felület, akkor azt semmiképpen ne tároljátok a hálószobában. Persze ez már késő bánat.
2011. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nálam nincs semmi ilyesmi.. max a tv
2011. szept. 20. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!