Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tehetnék, hogy erősítsem...

Mit tehetnék, hogy erősítsem a kapcsolatot? Mi lenne arra a megoldás, hogy egymáshoz kössük egymást? Mit lehetne alkalmazni hogy a szerelmi kötést megerősitsem? Részletek lent .

Figyelt kérdés
Bár mindenki tudja,hogy az emberek néha követnek el hibákat.Az én barátom is követett el,amit meg bocsájtottam.Nagyon szeretjük egymást,egymás vállán sírunk hogy nem akarjuk egymást el vesziteni,és hogy nagyon szretjük egymást.Azt mondta más vagyok mint a többi lány,és meg találta az igazit,néha igazán jól ki jövünk,és minden olyan mint a mesékben...néha vannak rossz napjain,viták marakodás és egyéb más dolgok...Jön az Iskola ideje..keveset fogunk találkozni...de azt szeretném ha szerelmünk ki birná ezt...szeretném ha meg tudnám azt tenni hogy azt érezze hogy imád engem,és más nem kell neki,szeretném ha együtt élnénk le az életet,boldogságban....sok mindent olvastam már...de minden ilyen mágiához,kívnsághoz,gyertyás szeánszhoz érdekes dolgok kellenek...én azt a megoldást szeretném meg találni...ahol nincs el döntve hogy kicsi vagy nagy hosszú fehér legyen a gyertya..hanem elég ha van gyertya és egy anygalt ábrázoló szobor...esetleg rózsaszirmok....tudnátok segiteni ??? fontos lenne nagyon ! Kérlek titeket,hogy ne azt irjátok hogy felejtsem el ilyen nincs...hanem segitsetek....előre is köszönöm ! :)18/ÁB
2011. aug. 16. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináltál szerelmi kötés rituálét? Ha már megvolt akkor próbálkozz egyszerű bájitallal, ami lényegében egy rózsa tea de még kellenek bele kis dolgok :) Ha kell a recept írj nyugodtan :)
2011. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, igen kellene recept ,olyan mit nem bánok meg hogy magamhoz kötöttem,és remélem tényleg igaz szivvel segitessz őszintén ! :)
2011. aug. 16. 12:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltam szerelmi kötést,mert nem tudom hogy kell,egyenlőre van egy nagy fehér gyertyám egy angyal szobrom és két darab kisseb gyertya háromszögben el helyezve...rozsa szirmokkal körbe szórva és az anygal a gyertyák közt helyezkedik el...ez affajta kis szentély...csak le ültem elé és el mondtam a kivánságom csukott szemmel össze tett kézzel de ez biztos nem segit sokat :/
2011. aug. 16. 12:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi lesz ha ki nevet és nem issza meg ? Hogyan itassam meg vele ? :)
2011. aug. 16. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a távkapcsolatok is jól működhetnek, bármiféle beavatkozás nélkül. Csak az kell hozzá, ami a többi kapcsolatba is: empátia és tolerancia.


Ha tényleg olyan különlegesnek érzitek a kapcsolatotokat, többnek mint az általános emberi "járások", és nem is függtök egymástól, nincs mitől tartani.


A lényeg az, ha együtt szeretnétek lenni, más nem számít, és épp ezért nem szeretem az ilyen kis csippcsupp varázslatocskákat. Több a káruk mint a hasznuk.


Ha ideje elválni, ne raboljátok egymás idejét, csak mert bizonytalanságtól rettegtek, de ha jól érzitek egymás társaságában magatokat, ha van lehetőségetek a fejlődésre egymással,akkor meg amúgy is felesleges a dolog.


Nem szabad féltékenykedésekkel, és keserűséggel viszonyulnotok egymáshoz ebben a nehéz helyzetben, mert az mindent elront.


Jogotok van ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat, hogy esetleg kicsit flörtölgessetek egymás mellett, hogy érezzétek jó csaj és jó pasi vagytok, de ennél ritkán lesz több, ha ennyire szeretitek egymást.

Egy csaj könnyen megszokja a magányt, nem fog csak úgy beengedni idegent magához( pont ez a veszélye, hosszú idő után a saját pasit is nehezen tűri majd maga mellett), egy pasinál ez nehezebb, neki elemi szükséglete a kielégülés, de nem szükségszerű, hogy ezt mással tegye meg.

(Ha meg mégis addig jut, akkor mi van? Semmi. Nagy kaland. Nem befolyásolja az érzéseit irántad, és neked sem enne szabad összezavarodni. Nem téged nem tart elégnek, hanem a testi kényszernek volt kénytelen engedni hiányodban. A nyugalom és boldogság kijár mindkettőtöknek. De szerintem eddig nem fogtok jutni.)


A találkozásaitok pedig legyenek boldog, újszerű, friss élmények. vannak apró női praktikák, hogy jobban vágyjon rád, de ne hanyagold a távolság ideje alatt se. Hívnotok kell egymást, beszélni sokat, vagy mélyérzésű leveleket váltani :)

Nem kell mágia.

2011. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Barátom eléggé makacs,konok és önfejű,saját maga ura akar lenni és sajnos neki senki sem parancsolhat,egyszer kemény és Úristennek tartja magát,hogy szépfiú,a másik percben semminek tartja magát és a leg mélyebb érzéseit érzéseit tudja ki tárni felém...néha nagyon gyengéd ölel puszil szeret és a jövönkről beszél...máskor meg mintha nem mondott volna semmit,a szüleitől tudom hogy mivel "Ikrek a jegyszülötte" eléggé bizalmatlan néha...foggalmam sincs Mit tegyek...:/
2011. aug. 16. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz akármit, ha ki akar rúgni, ki is fog.
2011. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!