Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fontos! Álmomban kiesett a...

Fontos! Álmomban kiesett a két metszőfogam. Mit jelenthet? (az álom részletesen lent. )

Figyelt kérdés
Épp tegnap éjjel álmodtam ezt. Két metszőfogam, fölül, hirtelen elkezdett mozogni, mint amikor a kisgyerekeknek mozog a tejfoguk, aztán egyszercsak hozzájuk értem, és egy mozdulattal ki tudtam kapni mindkettőt... Éreztem is ott a számban az "ürességet". Kis idő múltán belenézek a tükörbe, akkor már két majdnem visszanőtt, bár még kicsike metszőfog volt a kiesettek helyén. Aztán utána már nem tudom, mi történt, de azt igen, hogy valamikor megint belenéztem a tükörbe, és a metszőfogaim már teljesen vissza voltak nőve. Mit a jelentése ennek az álomnak? Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! ^^
2010. nov. 23. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam ilyet álmodni, ha megoldatlan problémák nyomják a lelkem.
2010. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el fogorvoshoz.
2010. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer én is álmodtam azt, hogy kihúztam a fogamat. Ne aggódj, nem lesz semmi, reggel én is megtaláltam az asztalomon.
2010. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, hogy angol:


[link]

2010. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egy kis kiegészítés az elsőhöz. Valami, amiben érdekelt voltál, az számodra kudarccal végződött/végződik és veszteséggel jöttél/jössz ki belőle.
2010. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fel kell hagyni a nagymértékű zöldségfogyasztással és a megmaradt szemfogak által nyilvánvaló, hogy több húsfélét kell enned.
2010. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

hát nekem egyik ismerősömnek is ilyenje volt és hát ha tényleg az szokott történni akkor bizony gond van :S

ez az ismerős megálmodta ugyanezt hogy kiesnek a fogai, pár nap mulva meghalt a keresztapja. utána nem sokkal késöbb ugyanezt megálmodta megint, ezután a keresztanyja halt meg :S most pár napja másik smerősöm is megálmodta ezt neki még nem halt meg senkije de az anyja rákos már nagyon rosszul van és asszem a végét járja szegény :S remélem nem ofg semmi ilyesmi bekövetkezni de ez az amit én tudok erről mondani :S

2010. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves "utolsó"... Igazán sajnálom, hogy ilyenek történtek az ilyesfajta álom után, hála Istennek énfelém nem történt semmi gond...:) Mindenkinek köszönöm, hogy írtatok!:)

2010. dec. 5. 20:32
 9/9 anonim válasza:
akkor rendben örülök hogy semmi nem történt :) bár azóta bejött ez a dolog a 3. embernél is... reméljük nem is fog semmi sem történni
2010. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!